Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok arról ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha a házasságba idővel befurakodik lassú víz partot mos-alapon egy harmadik fél?

Figyelt kérdés
harmadik fél,házasság

2016. nov. 29. 17:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Egy házasság 2 ember kapcsolatáról szól, nem hároméról....
2016. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Erősíteni kell a párodat és a nővel is nyugodtan, higgadtan beszélni azzal kapcsolatosan, hogy mi a konkrét célja.
2016. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha a házasság jó, akkor nem lehet befurakodni, sem lassan, sem gyorsan.


A hiba nem a harmadik félnél keresendö, hanem az "elcsábuló" partnernél - meg a kettejük közti problémáknál.

2016. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Csak oda lehet befurakodni, ahol engedik.
2016. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Egy harmadik?? Előfordul ám nem csak egy, hosszú kapcsolat alatt.
2016. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

Igazából ha jön egy olyan személy aki profi, gyönyörű, sikers, sármos stb akkor mindnképp veszítesz, ő pedig nyer. Évekig képes várni mivel több nővel szóraozik, több a lehetősége és csak arra vár, hogy mikor lesz konflikt közötted meg a párod közt és akkor lecsap. Amiből lesz egy jó kis szex, a párod "ő sem érti hogyan történt" - fogja mondani.


Nemtől független működik ez. A csábító a hibás, nem a férfi vagy a nő a kapcsolatban. Kivéve ha ő keresi az ilyet.


A csábítókat kellene internálni.

2016. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

"A csábító a hibás, nem a férfi vagy a nő a kapcsolatban."


Pont fordítva. A kapcsolatban élőé a felelősség.

Vagy úgy gondolod, hogy 'hűséges vagyok, amíg nincs kísértés'?

2016. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

#7


Szerintem akkor is undorítóbb, mikor az önjelölt Casanova nyíltan hangoztatja, hogy "legfinomabb a foglalt falat" és szándékosan rányomul arra aki kapcsolatban van? És hiába zavarja el, pofozza fel, vereti meg stb. akkor is marad? És a bájolgás előbb-utóbb nyer... Szerető falatozik aztán viszlát, megy tovább... És csak 2 embert tett tönkre


Lehet hibásabb a kapcsoslatbaan lévő, de hogy emberileg a csábító a legszarabb, az fix. Különösen, ha csak úgy élvezetből szórakoztatja magát. Ismertem ilyen embert, simán tönkretette volna egy boldog ember életét, csak úgy "kihívásból"...

2016. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
Ugyan már. Házasság előtt sem kellett hűségesnek lenni senkihez, ez miért pont a házassággal változna meg?
2016. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

# 8, akit vinni lehet azt lehet, akit nem azt nem, jöhet bárki.


Én úgy vagyok vele, hogy engem nem érdekel ha foglalt a férfi. Ha hajlamos a megcsalásra akkor úgyis megcsalná a nőjét/feleségét. Ha nekem bejön akkor miért ne kezdenék ki vele? Egy vadidegen nő miatt? Pont nem érdekel ha emiatt rámegy a házasságuk. Nehogy más más emberek boldogsága fontosabb legyen a sajátomnál. Akkor is ha csak 1-2 szexről van szó.

2016. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!