Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 4 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve vagyunk együtt a párommal. A hétvégén egy buliban kicsit részegen lefeküdtem az egyik haverommal. Hogyan ne derüljön ki? Hogyan ne legyen büntudatom?

Figyelt kérdés

Nagyon bejött a srác. Szeretem a párom, de O az elsö férdi az életemben, es kivancsi voltam milyen mással..

20L


2017. dec. 9. 23:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, ez így eléggé nem igazságos. Ha ezen gondolkodsz, hogy milyen mással az már eleve nem jó.
2017. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
A "mond el neki" és a "szakíts vele" nem opció.
2017. dec. 9. 23:09
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
A szakítást megis érdemeld!
2017. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Még nem opció,de hamarosan az lesz. Valljuk be,nem szereted igazán,ha ilyesmire voltál képes. S ha nem szereted nem fog sokáig vele maradni.
2017. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A szakítást megis érdemled!
2017. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Fogsz* #4
2017. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
4%

Semmiképp ne mond el neki, ha nem jelentett semmit. Próbáld tudatosítani magadban, hogy ez csak szex volt, és az emberek nagy része nem tud teljesen hűséges lenni egy hosszútávú kapcsolatban, még ha nagyon boldogok is.

Ilyen esetben sok kérdés felvetül, sajnos te egy haveroddal tetted meg, pedig jobb helyzetben lennél, ha egy idegennel feküdtél volna le.

Van közös ismerőse a párodnak és a haverodnak rajtad kívül? A haverod mennyire pletykás ilyen téren? Kérd meg, hátha nem mondja el senkinek, de sajnos a pasik szeretnek dicsekedni.

Egy városban laktok? A buli abban a városban volt? Van olyan, aki elmondhatja neki? Ki látta? Ki tudja? Kinek mondtad te el? Esetleg van olyan barátnőd, aki tudja igazolni, hogy mégsem csaltad meg, tehát alibiként fel tudod-e használni az egyik barátnődet?

2017. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
#7 hogy bíztathatod erre? Tönkreteszed egy normális srác életét,s közben azt akarod,hogy azzal nyugtassa magát,hogy "csak sex volt" mi jön még? "Csak egy gyerek"??
2017. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9%

8

Ha nem tudja a srác, és ha nem kapott el nemi betegséget, nem lett terhes, akkor nincs gáz, ergo nem teszi tönkre egy srác életét, mert a srác nem tudja meg.

2017. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám neki és szakítanék. Hazugságokkal teli kapcsolatnak semmi értelme, se a bűntudatnak. Képes lennél évekig titkolni előle, miközben egy párkapcsolat legfontosabb része a bizalom, az őszinte kommunikáció és érzelmek? Vagy szerinted nem ez az alapja egy kapcsolatnak?

Nyilván rossz, hogy ez megtörtént, én nem ítéllek el, csak azt mondom, tanulj a helyzetből és nagyon gondold át, lenne-e elég erőd még évekig ezzel a tudattal élni. Hacsak ki nem derül valahogy, mert erre nincs garancia.

Ha annyira akarod, ne mondd el, te döntésed de többet ilyet ne csinálj... Fájdalmas dolog ez, tudom, hogy nagyon szar neked is, viszont gondold át még egyszer. Szimpla kíváncsiság váltotta ezt ki belőled? Nem hiányzik valami a kapcsolatodból? Csak úgy nem visz rá erre valakit... Ha mégis, akkor még nem való neki komoly kapcsolat.

2017. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!