Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyok együtt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Nemrég volt a 20. születésnapom és a legjobb haverommal elmentünk bulizni és csokolóztam néhány lánnyal. Ez tényleg olyan nagy baj?

Figyelt kérdés

Na szóval múlthéten volt a 20. szülinapom, szombaton a barátnőmmel meg a családommal voltam, vasárnap pedig a legjobb haverommal elmentünk bulizni, és ott csókolóztam pár lánnyal.. semmi több nem volt, csak csók. Elmondtam a barátnőmnek, mert ugye fontos az őszinteség.. és teljesen kiakadt. Ez most tényleg annyira nagy baj? Csak csók volt, nem szex... meg hát egyszer van csak 20. születésnapunk :D

Mi a véleményetek?


2014. okt. 1. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
A legrosszabb a dologban, hogy egyáltalán fel se fogod, hogy mi ebben a rossz. És szokás szerint az ilyen alakokra tapadnak a nők...
2014. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen ennyire nagy baj te f**szfej! És az ilyenek nem tudnak megdögleni AIDS-ben... Amúgy első pont jól mondta, nem ismételném magam.
2014. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Engem férfi létemre nagyon zavarna ha a barátnőm mással csókolózna...és csalódnék is benne. Mivel tudom, hogy nekem rosszul esne, hogy ő mással smárol, én sem smárolnék mással...
2014. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Csak szólok, hogy 21 éves is "csak" egyszer leszel, és így tovább......:)

Amúgy nem nagy baj, engedd, hogy a barátnőd is csókolózzon pár sráccal és akkor majd meglátjuk neked hogy fog esni?

Egy kapcsolatban nem smárolunk semmilyen alkalomból "idegenekkel" a párunkon kívül, de úgy látszik, hogy ez neked nem egyértelmű.....na, ez már baj :)

2014. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Istenem, te de hülye vagy... Ha mással akarsz kavarni minek neked barátnő... Te fordított helyzetben mit szólnál hozzá, ha a barátnőd közölné, hogy smárolt pár sráccal...
2014. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
igen, baj. én kitekerném a nyakadat... 21L
2014. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Minek mondtad el? Ezt elszúrtad de nagyon!
2014. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért te nem akadnál ki ha fordított helyzet állt volna fel? És ő csókolózik másokkal? Okos...
2014. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Igazából a többiek már elég bőrt lehúztak rólad, nem biztos, h nekem maradt valami. De igazán megérdemled mind, nem hiszem el, hogy 2 éves kapcsolatból nem esett le, hogy mi a barátnőd értékrendje és mi számít neki megcsalásnak. Menj közvéleményt kutatni és írd föl hány lány mondaná ezt megcsalásnak. Meg fogsz lepődni... ami szomorú, mert szerintem veled van a baj... vagy a rendszerrel, hogy a sok reklámmal ilyenné nevelt téged.
2014. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Egyáltalán nem baj ha nyitott kapcsolatban vagytok.
2014. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!