Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kellene tennem? Hiszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Hiszen megcsalt, ez csak alkohol?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 1 éve leszünk együtt. Voltak nehezebb napjaink mint mindenki másnak de összességében egy kiengyensúlyozott boldog kapcsolatban éltünk mindig is.Kb 2 hete az egyik legjobb barátjának legénybúcsúja volt. Limuzin, klubbok, éjszakai fürdőzés minden volt de főleg alkohol és csinos lányok. Azthittem a párom mindent elmondott nekem arról az estéről és a másnap reggelről de tegnap kiderült hogy nem. Nagyon lerészegedett és ezt mondta is és azt is hogy nem büszke rá de régen érezte ennyire jól magát. És nekem evvel nem volt különösebb problémám de aztán tegnap elmondta, hogy megcsalt az egyik pultos lánnyal. És hogy nem érez semmit csak a pia miatt meg ilyesmiket mondott és hogy nem is emlékszik mindenre, és ott könyörgött térden hogy bocsássak meg de nem tudtam mit mondani és eljöttem tőle. Ma egész nap keresett de nem vettem fel. Nem tudok mit mondani neki. Örülök hogy elmondta és nem később kell megtudnom de most mit tegyek? Ti megbocsájtanátok neki? Én 19L ő 27F

2017. dec. 10. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

A korkülönbség és a stílusod alapján meg fogsz neki bocsátani. És nem csak most, még néhányszor.


Számolj le a saját démonaiddal.

2017. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem benned végleg megtört a bizalom felé, ezek után meg soha nem lesz az a kapcsolat mint régen, szóval te is tudod mi lenne a jó döntés..
2017. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Te ugyis meg fogod neki. En szoba sem allnek ilyen emberrel, akinek az ilyen szorakozas egyaltalan bejon, nemhogy meg meg is csaljon kozben.
2017. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Nézd...ha ő nem mondja el több mint valószínű hogy életed végéig tudomást sem szerzel róla. De elmondta mert bántja a dolog. Őszinte volt. Matt részegen nehéz jó döntést hozni vagy sokszor egyáltalán felfogni hogy mit teszel, minek vagy részese.
2017. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

#4


Szép kibúvó a felelősségvállalás alól.

2017. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Annyira béna kifogás, hogy csak az alkohol miatt tette. Én is ittam már le magam a sárga földig párszor, de sose csaltam meg közben az aktuális párom. Aki ennyire se képes kontrollálni magát ittasan minek iszik? Az meg hogy nem is emlékszik mindenre egy csöppet se mentség.

Én ezek után nem maradnék vele, oda a bizalom. Folyamatosan attól félnék ezután mikor csal meg megint, de akkor már el se mondja, mert nem merné a második esélyét kockáztatni, folyamatosan az járna az eszembe nem e hajt rá valakire amíg dolgozik, elmegy a haverjaival stb.

Én azt mondanám neki, hogy köszönöm hogy legalább ennyivel megtisztelt és elmondta nekem, de ezek után nem tudnék vele maradni.

2017. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem is ez volt az első,de az tuti hogy nem az utolsó.Én biztos nem érintkeznék amúgy vele mert az ilyen pultoslányoktól sok mindent össze lehet ám szedni.
2017. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

VIII.Edgar Vinegar szerintem nem hárítja a felelősséget. Semmi értelme az erkölcstelen férfiak szidásának, ahogyan azt is fölösleges elmondani, hogy a víz vizes. Aminek értelme van az az önvizsgálat, hogy hogyan szegődhetett a kérdező egy ilyen ember mellé, mik voltak a jelek, amiket utólag már biztosan ő is jobban lát.


Amit én látok: a limuzinnal klubokba járni nem a merev erkölcsű emberek szoktak, úgyhogy a baráti köre már eleve aggodalomra adhatott volna okot. Akinek a legénybúcsú arról szól, hogy még egyszer utoljára egy jót csajozok, ráadásul a barátaim szeme láttára, hogy a menyasszonyomnak még megalázóbb legyen az nem egy túl jó ember. És mivel madarat tolláról, embert barátjáról, aki ilyen emberek társaságát élvezi attól szintén nem lehet másra számítani.


Éjszaka sok pénzzel italozni és lányokkal fürdeni mentek, és te még csodálkozol? Ez olyan mintha azt mondanád megdöbbentett, hogy egy heavy metal koncerten hangos a zene. Az ilyen helyeken nem csapd le csacsizni szoktak a férfiak. Hidd el, ezt a buta Való Világ stílusú legénybúcsúztatást sok férfi szívből megveti, nem lesz nehéz normálisat találnod. Normális helyeken a legénybúcsú egy sima mezei kocsmázás, amit havonta-kéthavonta amúgy is tartanak, csak akkor meghívják a Sanyit is, akit már olyan régen láttak.


Két dolgot tehetsz: megköszönöd, hogy őszinte volt és elmondta az igazat, ezért gyűlölködés nélkül tudsz tőle búcsút venni. Ugyanis te még nagyon, nagyon fiatal vagy, nem kell ilyesmiben kompromisszumot kötnöd, nyugodtan tarthatod magad az erkölcsi nívódhoz. Vagy megbocsátasz és később fogtok szakítani, soha nem tanulsz meg kiállni magadért és kitartani az elvárásaid mellett és nem csak ő, hanem a következő kapcsolataidban is megteszik ezt veled.

2017. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Pfff de gáz vagyok. :D Már jojózik a szemem és félreolvastam. Azért a lényeg remélem érthető.
2017. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele,aki nem bír mértéket tartani alkoholba az ne azt alkoholt hibáztassa h megcsalja a másikat. Nekem ez egy szakítási ok. Tök mindegy h mit mond miért tette. Illetve ha lett volna vér a pucájába,előbb elmondja nem később.

Párom is tisztába van ezzel.

2017. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!