Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a parom, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocik kérdése:

Megcsalt a parom, milyen buntetest adjak neki? Kerek normalis otleteket.

Figyelt kérdés
32 eves ferfi vagyok, kozel 3 eve vagyunk egyutt baratnommel aki 25 eves. Ossze akartunk koltozni, de a koltozes napjan kiderult hogy megcsalt. Egy het alatt sikerult nagy nehezen kiszednem belole hogy az elso kozos evunkben 5 pasival fekudt le kb. 14 alkalommal osszesen, ebbol egy alkalommal 2 pasival egyszerre, mert akivel volt athivta a haverjat is had elvezze ő is kicsit a helyzetet, plussz 1 el smarolt. Kozben volt nemi flortoles mas sracokkal is neha a szemem lattara. Azt allitja hogy azota nem volt senkivel semmi es hogy megbanta, tobet ilyet nem tesz mert fontosabb vagyok szamara az eletenel is. Termeszetesen a koltozes elmaradt, de nagyon velem szeretne elni es eskudozik hogy megjott az esze. Ha belemennek hogy koltozzon hozzam, milyen buntetest kapjon hogy orokre megtanulja hogy ilyet nem teszunk azzal akit szeretunk. Tudom hogy nem vagyok normalis, de en nem csaltam meg őt. Ertelmes es kivitelezheto otleteket varok. Koszonom!

2017. dec. 8. 15:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%

Ti komolyan ennyire éretlenek és gyerekesek vagytok 30 évesen? Anyám borogass...

Nem büntetés kell, ott kell hagyni. Aki megcsal az nem szeret, ennyi. Ha már akkor se szeretett akkor most pláne nem. Nyilván baromi kényelmes neki, hogy van valaki mellette, aki ennyire naív és bármit megtehet vele. Meg jól jönne neki a külön lakás, anyagi biztonság. Pusztán kényelemből van veled. Ha ezek után vele maradsz meg is érdemled, hogy mindenkivel összefekszik.

2017. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
A következő 5 pasit te választod ki, te döntöd el, hogyan dugja meg és nézed. Mert ezek szerint te élvezed, ha megcsal.
2017. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt akartan leírni, mint 1-es. Legyen már önbecsülésed. Az egy dolog, hogy nem szeret, de hogy nem is tisztelt semennyire az is biztos. De ha neked ez jó, és vagy olyan hülye, hogy így is odaköltözteted magadhoz, megérdemlitek egymást. Úristen, mindig csak ámulok, mik vannak. Ez kell neked, nő, aki faszról faszra ugrál mert viszket neki, aztán esküdözik. Szánalmas.
2017. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDD troll
2017. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, hogy kamu a kérdés. Ha mégsem kamu, akkor pedig ennyire madár nem lehetsz. Nem büntetni kell, hanem otthagyni.
2017. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szánalom...
2017. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

1 es 3.

tisztaban vagyok mindennel es nem vagyok naiv. Koszonom az ertelmes hozzaszolast, de otleteket varok!

2017. dec. 8. 16:22
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Varrd össze a lyukát. 3-as voltam, és hasznos is.


28N

2017. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%

mi az, hogy milyen büntetést adj neki??

kinek képzeled magad??

bíróságnak, csendőrségnek, apukájának???


szakíts vele, ha nem tudod tolerálni, de hagyj fel ezzel a nevetséges büntetéssel.


ha ennyi pasival dugott a hátad mögött, az a te hibád is, nem adtál meg neki valamit, amit más igen.

2017. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig elég naív vagy, ha ezek után megbocsájtasz neki. Mondom az ötletet: hagyd ott!
2017. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!