Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » SMS mögöttes jelentése mi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SMS mögöttes jelentése mi? Nem vagyok egyedül.

Figyelt kérdés

Véleményeteket szeretném kérni, hogyan értelmezitek a kérdésben szereplő mondatot a következő helyzetben.

Férfi nőnél van, idő éjjel fél 12. Nő telefonja jelez, üzenet jött. Elolvassa kint az előszobában, majd visszajön a szobába.

Pár perc múlva megint SMS.

Ekkor a férfi már nem csak kérdezi, hogy ki az, hanem meg is nézi.

Ezt írták neki:

Szia, mi van veled, rég láttalak.

Válasz:

Nem vagyok egyedül.

Újabb üzenet:

Mikor leszel, vagy mi a ... van?


Itt a lényeg a nő válaszán lenne. Szerintetek, ha nyílt sisakkal játszik, és tényleg csak egy javer, akkor ír ilyet, hogy nincs egyedül?

Vagy itt valami másról van szó?

Légyszi írd a véleményedhez azt is, hogy fiú vagy lány vagy!



2017. dec. 13. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem "nyílt lapokkal"-t akartál írni?
2017. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem akar üzenetet kapni, mikor vannak nála bizonyos témákba, számomra elég aggasztó lenne,pedig nem vagyok féltékeny típus :) 25/L
2017. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Nő vagyok.

EGyértelmű, hogy jelezni akarta a nőnek, hogy most ne bombázza se sms-ekkel, se ne hívja fel, mert ott a párja. 90 százalékot adok, hogy szeretők az sms-ező felek.

:-(((

2017. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Szintén nő, én abban az esetben tudom elképzelni, hogy ez egy ártatlan haverság, ha a férfi alapjáraton egy féltékenykedő, mindenbe megcsalást kombináló, bizalmatlan ember. Akkor sem korrekt eljárás, de sokan gyávák felvállalni egy ilyennel a konfliktust és inkább a sunyulást választják. Egyéb esetben elég egyértelmű, hogy valami van köztük.
2017. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nyílt sisakot, de a másik is jó.


Szóval az sms kapó és válaszoló a nő a kapcsolatban, és férfitól kapta.

2017. dec. 13. 17:41
 6/13 A kérdező kommentje:

Mivel kiderítettem az sms küldő kilétét, kép alapján egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy a a nő esete lenne.

Persze ami elképzelhető, valami perverz játék, akár csak online, ahol mindegy is hogy néz ki elég ha csak remeg a küldött képkért pl...

2017. dec. 13. 17:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek nem minden a külső, te nem tudod megítélni férfiként szerintem, hogy a nőnek bejön-e az smsező vagy sem. Nekem gyanús. Sms-nél nem szokás ilyet mondani, hogy "nem vagyok egyedül" ha nincs mit rejtegetni. Tudta, hogy ha elkezdtek irkálni biztosan rákérdezel, hogy kivel és mit...
2017. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. A "nem vagyok egyedül" jelentése, hogy ne írjon most neki, majd máskor beszélnek, és nyilván "olyan" témáról...
2017. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne takargatnivalóm én pl. ilyet írnék:

Köszönöm szépen, minden rendben van. Valóban rég találkoztunk. Veled mi újság? Hogy vagy?


Ha lenne takargatnivalóm, akkori ilyet írnék:

Nem vagyok egyedül, nem tudok beszélni.


Bár mivel nem vagyok az a takargatós típus, nem tudom, hogy kell hárítani, simliskedni.

2017. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bence_ ***** válasza:
100%

"Mikor leszel, vagy mi a ... van? "

Aki írta eddig elért szinte bármikor, ezért ingerült mert most meg nem.

Valami susmus van. Te milyen kapcsolatban vagy a nővel?

2017. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!