Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Féltékenyek vagytok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek vagytok, ha a pasitok nélkületek megy egyedül ilyen helyre csak úgy? Gyanús lehet a pasim?

Figyelt kérdés

Alapból féltékeny és gyanakvó típus vagyok a párommal szemben.

Tény, hogy egyszer sem hazudott és sosem vezetett meg...és engem is zavar hogy ilyen vagyok...de nem tudok ellene tenni.

Mert ha elkap az agyalás akkor nem tudok leállni és az én verziómat gondolom reálisnak.


Most pl. felhívott hogy elment a Media Markt-ba (én dolgozom) EGYEDÜL.

Felhívott, hogy szükségem van-e valamiféle műszaki dologra otthonra, mert meg tudja venni ha kell.

Mondta hogy azért ment el egyedül,mert tudja hogy engem amugy sem köt le a műszaki dolog (EZ IGAZ)

De azért eléggé messze van ez az üzlet a házunktól...hihetetlen hogy egyedül megy ilyen messzebb távra.

Tudom, kedves hogy megkérdezi, de azonnal az jutott eszembe,hogy mint ahogyan engem is elvisz vásárolni vagy mint ahogy kettesben elmegyünk ide-oda ...így mi van ha van vele egy csaj és mégsem egyedül ment...

És arra gondolok,hogy ha engem mint barátnőjét elviszi shoppingolni, akkor tuti nem fog egyedül menni máskor sem....


Igaz Ő férfi ltére szeret nézelődni meg plázázni is.. a műszaki cuccokért pedig rajong.

De az hogy nem vagyok otthon és ilyenkor megy "EGYEDÜL"...nem tudom hiába szeret vásárolni...hihetetlen hogy nincs vele nő. és nem csal meg.


Lehet van valakije és azonnal fuvarozza a csaj s*ggét...mihejt kiteszem a lábamat.


Nagyon kattogok ezen. És totálisan tönkretette a kedvemet.

Annyira elkapott megint a gyanakvás és a féltékenység.

Utálom az ilyenkor rám törő kétes-"mi van ha" bizonytalanság érzést.

Olyan megalázó.


Lehet hogy mialatt én dolgozom és Ő felhív ...mégis más csajjal érezgeti jól magát...aki ott áll mellette vagy bújik hozzá akkor is ha VELEM BESZÉL.


2016. júl. 5. 18:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ hogy ha egy milliomos Brad Pitt fejü és Zyzz testü csákó a barátod akkor elképzelhető, minden más esetbe azt mondom hogy beteges eza féltékenységed... Pláne hogy fiuktól tartasz :D, mert olyan sok esély van arra hogy egy plázába mingyárt kefélni fog csajokkal, ha létezik ilyen hely mutasd meg nekemis...
2016. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként egyáltalán nem értem hogy lehet valak iegy fiura féltékeny, mikor egy lányért 30-an állnak sorba és 1 győztes van a fiunak meg 30lány kell hogy 1 meglegyen.
2016. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Te hulye vagy ne haragudj. Miert ne mehetne egyedul vasarolni? Akkor mit csinalnal, ha egyedul menne kocsmazni? Az en baratom szokott ilyet, zenet hallgat es nezelodik.

Az ilyen gyanusitgatasokkal fogod csak igazan a megcsalasba taszitani.

2016. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Elso.

Nem monstam hogy ott a plazaban szed ossze valakit.


Azt mondtam hogy alapbol van valakije akit ilyenkor elvisz magaval.

Es hiaba hiv fel engem h ott van kell.e valami a boltbol...lehet hogy a masik csaja mellette all eppen es kez a kezben setalgatnak mikozben velen telefonal stb.

2016. júl. 5. 18:14
 5/46 anonim ***** válasza:
77%
1-es vagyok, és miért tenné? Szerintem ezmár beteges féltékenység, ha tényleg annyira fullos a csávó meg népszerü a lányok körébe akkor keress 1 fokkal kevésbé fullosat és máris sose lesz gondod... Egyébként meg nekemis vannak lány barátaim mégse történik sose semmi.
2016. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
De miert feltetelezed hogy van valakije? Gyanusan viselkedik? Rejtegeti a telefonjat es gyakran eltunik telefonalgatni?
2016. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 *fahéjas#Alien* ***** válasza:
92%

Abszurd, hogy a barátodnak, hogy van türelme hozzád vagy nagy kérdés milyen előnye származhat a kapcsolatból, hogy elvisel. Senki sem akar börtönben élni. Fojtogató minden szó, amit ide leírtál. *nem értem, hogy lehet így élni*


Utóirat:

A kapcsolat egyik legfontosabb alapköve még mindig a bizalom. - ami jelen esetben itt ismeretlen tényező. Sajnálatos, hogy nem tudsz megbízni másban, így nem tudhatod, hogy az milyen jó érzés.

2016. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Persze, rendszeresen a Média Markt-ba viszik az emberek a szeretőiket, nem tudtad?


Szerintem kezeltesd magad, mert ez már tényleg beteges.

2016. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Ha az én pasim egyedül menne egy sztriptíz klubba se lennék féltékeny, mert ismerem a pasimat (pedig elég kisajátító vagyok néha).

A tiedet viszont nem. Legrosszabb esetben megcsal egy mikrohullámú sütővel.

2016. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Nincsen semmi ilyen gyanus jel.


De hallittam olyat hogy lehet masik teloja...vagy letilthatja a hivoszamot ami a szeretoje es akkor nem tudja elerni ha a pasi otthon van es nem bukik le...

2016. júl. 5. 18:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!