Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sokadik megcsalás után ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadik megcsalás után ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőm közel 4 év alatt, mint utólag kiderült 7 pasival csalt meg összesen.

Az első párat(3) nagyjából egyből megtudtam. Mondtam is neki, hogy ezzel ne szórakozzon többet és beszéljünk meg mindent.

Nem mondott semmi konkrét okot, hogy miért volt. De kiderült, hogy az akkori lakótársunkkal is megcsalt.


Most azt mondja, hogy tényleg rájött milyen szörnyűséget művelt, mert utána olvasott a témában.


Viszont én már nem akarom az egészet. A vágy bennem van, hogy megint jó legyen, de eddig miért nem értékelt?


Ti mit tennétek? Hagynátok az egészet és járjuk a saját utunkat külön vagy egy utolsó esély?


20-as éveink elején járunk.



2017. dec. 16. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Megtanulnám olyannak kezelni mint amilyen. Kúrogatnám, de érzelmi szinten már semmit nem adnék.
2017. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
De hülyeség egyes. Kérdező, szakíts vele normálisan, ne alacsonyodj le a szintjére. Komolytalan még egy kapcsolathoz.
2017. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
A második után otthagytam volna. Szóval az első után... mivel 3-at tudtál meg egyszerre. :)
2017. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
HMég félig gyerekek vagytok, úgyhogy simán csinálhatja ezentúl máshogy a dolgait. Te is elfogadhatod így ahogy van, ha képes vagy rá. A legjobb lenne mind a kettő, te elfogadod hogy nem dől össze a világ mert mással szexel, ő viszont nem csal meg. De más probléma is lehet a kapcsolatotokban, éű attól, hogy nem fekszik le mással, ez még nem fog megoldódni. Sőt, inkább súlyosabb lesz, mert nem lesz minek elterelnie a figyelmét.
2017. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Rajtad kívül 7-pasi?

-Na meg amiket el sem mondott...


Nem vagyok szenteskedő de ez egy céda nő. Nem vágyol normálisra?

Mert aki szeret nem kúr' ám félre ..

2017. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

A kérdés az, hogyha kiderült az első 3, miért volt esélye a többi 4re? Én akkor dobtam volna, mikor kiderült.


Szakíts vele most.

2017. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Volt nemibetegségszűrésen? 😂 egy teljes víruscsalád van a lába között szerintem
2017. dec. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Hét megcdalás? Ember, te ne gondolkodj. Lapát.
2017. dec. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én dobtam volna már ahogy megtudom hogy meg csalt...

De ennyire bamba vagy hogy nem vetted észre?

Megbocsajtottál és tudja hogy mindig meg fogsz neki...

Szerintem nem vagy elég neki az ágyban....

2017. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vetted észre... Bocsi.

Sok mindent elárul a tekintetüket, szemük, szajuk ha jól figyelsz...

2017. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!