Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális hogy a feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a feleséget kezdem sajnálni? Mi a fontosabb az én boldogságom, vagy másé?

Figyelt kérdés
Ilyen típusú pasit akarok,akivel egy hullámhosszon vagyunk,nincs veszekedés,tökéletes a szex,érzelmileg ugyanazt tudjuk nyújtani.Rajtam múlik,bár eddig soha nem mondtam hagyja ott a feleségét,de ha mondanám,akkor ez történne.Valahol sajnálom a nőt,mert régóta együtt vannak,de van bennem egy olyasmi is,hogy miért nem adja meg érzelmileg azt,ami ennek a pasinak hiányzik,miért nem törekszik a kapcsolat javítására,mert akkor nem tartanának itt.A birtoklási vágy benne van,miszerint lépjek ki a képből,de nem javít a dolgokon.Ha meg így van,miért érezzem bűnösnek magam,ha mi meg tök jól kijövünk.És ez dilemma részemről.Van jogom elvenni tőle ezt a férfit,vagy ha el is veszem,lehetünk mi boldogok egyáltalán ? Ezer ember elválik,tönkre mennek kapcsolatok,csak nem mindegy milyen ára van saját boldogságunknak.
2017. dec. 24. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha most képes otthagyni azt a nőt, akit egykor szeretett, miből gondolod, hogy idővel ez nem történik meg veled is?

A hűtlen pasi, az mindenkihez hűtlen

25f

2017. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Elsönek teljesen igaza van!!!

Te sem vagy tökeletes,rad is radun egyszer

aztan titokban szeretöt tart...

aztan egyszer hazaallit bocs valljunk el

2017. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ollókezű Edward ***** válasza:
68%

Az még normálisabb lenne, ha lesülne a bőr a pofádról. Senkinek nem szarunk bele a levesébe, anyukám, senkinek.

Még ha sikerül is elvenned a feleségétől ezt a latort, hogy fogsz tudni megbízni benne? Honnan tudod, hogy nem áskálódik valaki ellenetek, ugyanúgy, mint ahogy te tetted? Honnan tudod, hogy a feleségével most tényleg olyan rossz a viszonya? Velük élsz egy lakásban, vagy mi?

2017. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Tetszik, nem tetszik, mindenki a saját boldogságát nézi. Van rá lehetőség, vigyed azt a férfit.

Arra meg sehol, senkinél nincs garancia, hogy nem lép le később. Első házasságnál is lazán csalnak, kilépnek. Egy szingli pasinál sincs nagyobb esély, hogy végig melletted marad. Legalább is a válások számát nézve.

2017. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Vigyed. Megérdemlitek egymást.

Ennek a nőnek is lesz legalább lehetősége találni valakit, akivel boldog.

2017. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

"an jogom elvenni tőle ezt a férfit,vagy ha el is veszem,lehetünk mi boldogok egyáltalán ?"

Jogod van magad meghúzni, mert egy ribi vagy.

2017. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Ne érezd magad rosszul! Éld az életed ahogy jónak látod. Tudod, csak azt lehet elvenni bármiről is aki hagyja.
2017. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Soha soha soha nem bíznék meg egy ilyen férfiban. Normális, hogy sajnálod a feleségét, de egyrészt nem te árulod el őt ezzel a viszonnyal, hanem az a férfi, aki örök hűséget esküdött neki, másrészt meg talán jobb is neki a férjecskéje nélkül, hiszen ha te nem lennél, akkor garantáltan mással dugna, és mással lenne "egy hullámhosszon". Szerintem hagyd a fenébe, mert csak vesztegeted vele az idődet, mert az ilyenek nem változnak.

És azt értsd meg, hogy a megcsalás 100%ban a megcsaló hibája. Gond van otthon? Akkor sosem az a megoldás, hogy gerinctelen patkány módon elsomfordálsz másnál keresni vigaszt a társadat full hülyének nézve, hanem 1, kommunikálj, mond el mi bánt, akár adj ultimátumot az illetőnek 2, lépj ki a kapcsolatból, és tisztességes úton keress olyat, aki kielégít 3, tűrj.

A kapcsolat tönkremenetele 2 ember hibája, a megcsalás viszont csak az egyiké.

A pasi szereti sunyin a másik háta mögött intézni a dolgait, ami nem fog megváltozni attól, ha te veszed át a feleség helyét. Ha te nem leszel 100%ig tökéletes (márpedig nem leszel, ha más nem lesz, rád un majd) akkor a következő szeretőjénél fogja eljátszani a hattyú halálát, hogy milyen pokoli otthon az élet, ahelyett, hogy tisztességesen oldaná meg a problémáit.

2017. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elmondod a véleményem:

Férjem exe is ezt csinálta. Sose szerették egymást, a nő ki is használta ahol tudta. Amint megismerkedtünk tökéletes volt az összhang, én vagyok az első szerelme. És naná hogy otthagyta, a nő undorító dolgokat művelt. Én nem félek hogy megcsal, miért tenné? Mindent megkap tőlem amire csak vágyhat. Nem kalandkereső és nagyon őszinte. Egyszerűen csak majd 15évig sza***rul bántak vele és elege lett.

2017. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
...azért egy ember tévedhet is mikor házasodik, azt hiszi az az igazi aztán később rájön, hogy nem. A másik igazság, hogy mindenki folyamatosan változik, fejlődik. Ez egy jó házasságban együtt következik be, de vannak ahol nem. Az egyik egyszerűen kinövi a párját. Az ízlés is változhat idővel. Például én fiatalabb koromban szinte csak az arcát néztem egy fiúnak, gömbölyű, telt, lágy vonások, ha ehhez még göndör haj is társult hát megőrültem. Most nem értem az akkori ízlésemet. Kérdező, ne legyen lelkiismeret furdalásod az a férfi már nem szereti a feleségét. Én sok párt ismerek akik a második partnerükben találták meg a társukat. Sok szerencsét!
2017. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!