Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sok fiu/ferfi miert jogositja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiu/ferfi miert jogositja fel magat arra, hogy megcsalja a feleseget/baratnojet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a nok is tudnak alkotni, de most nem erre vagyok kivancsi. Tehat talaltam egy olyan kerdest itt gyakorin, hogy leegett a fejemrol a hajam. Inkabb nem akarom belinkelni, mert meg a vegen megtalalja a kerdezoje, de ha annyira ragaszkodtok hozza akkor megteszem. Tehat annyibol allt, hogy a kerdezo feltett egy olyan kerdest, hogy " Ferfiak, ti hanyszor csaltatok meg a felesegeteket?" (es hozzateszem, ez egy hazas ferfi, nem gyerek, ERETT FERFI). Volt vagy 5 oldal tele valasszokkal, es mitnemondjak... A valasszok sem voltak sokkal ertelmesebbek, az egyik 7x a masik 8x, a harmadik egyszerre tobb szeretot is tart... De komolyan, ezek mit kepzelnek magukrol? A kerdezo meg erett ferfi modjara, eldicskedte, hogy neki jelenleg is van szeretoje, es mindg is volt, mert kell a valtozatossag es az uj suna. Es, hogy a baratno arra van, ha nincs kivel b_szni akkor otthon van egy biztos lyuk. Ezek a mai ferfiak? Nem akarok altalanositani, de mar a normalis ferfiakban is kezdek ketelkedni ezek miatt a p_csok miatt. Ez szanalmas... Szerintem valakinek, meg akkor sem all jogaban megcsalni a masikat, se nonek, se ferfinak, ha el van hanyagolva. Akkor valjon el konyorgom, vagy ertelmes ember modjara beszeljek meg a parjukkal, azert van a szaja az embernek, de nem kell millioszamra szeretot tartani, az asszonya meg mossa ki a budos retkes alsogatyajukat. Ez undormany. Raadasul a kedves kerdezo, meg tok normalis hazassagban el a leirtak alapjan, es meg emelle massal kefel. Vagy mindegyik tok normalis es csak en reagalom ezt az allapotot ennyire tul? Valaki fejtse mar ki a velemenyet.

2017. dec. 22. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A torveny semmit nem mond a temarol, tehat jogod van megcsalni barkit mindenfele kulonosebb ok nelkul is. De a kommentek nagy resze valoszinuleg trollkodas volt, szoval megnyugodhatsz.
2017. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan, nem csuknak le erte. Nem igy ertettem. De erzelmileg jogtalansag. Mert ocsmany dolog. Es rohadtul szanalmas, gyava dolog. Sajnos ketelkedem benne, hogy trollok voltak csak, de meg az is megeshet...
2017. dec. 22. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

A normális palik nem csalnak, a normálatlanokhoz meg kell egy női cinkostárs is. Szóval akár úgy is mehetne a kérdés, hogy mi jogosítja fel a nőtársaidat, hogy nős emberrel kezdjenek. :D

Amúgy sokszor az otthoni rossz légkör, szexhiány, vagy elhanyagolt külső miatt lépnek félre. Ha nem akkor extra bunkó az illető.

2017. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
azért a dolog nem ilyen fekete fehér. ha nincs szex, esetleg évekig, vagy nem kielégítő, vagy a nő egyáltalán nem nyitott, tabu neki minden, abból előbb utóbb megcsalás lesz. jó esetben prosti, rossz esetben szerető. ha meg a férfi elfojtja a vágyait, abból általában még súlyosabb szakítás, esetleg komoly lelki problémák lesznek, aminek később majd a gyerekek vagy a nő issza meg a levét.
2017. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem reagálod túl,csak ez nem volt egy reprezentatív felmérés.

Az én munkahelyemen 12 férfival (30-42évesek) dolgozunk együtt és nagyon jó barátságban vagyunk.Szinte mindent elmesélünk egymásnak.A 12 főből egy volt aki egyszer megcsalta a feleségét ,egy útszéli k.-val ,aki lepippantotta,a többiek teljesen hűségesek a párjukhoz.Hol van itt olyan rosz arány? A feleségek viszont kétszer,mind a ketten egy alkalmas rövid fellángolásban.

A miértek pedig széles skálán mozoghatnak.Az én feleségem a 2.gyermekünk születése óta (23 hónap) 7-szer feküdt le velem.

Ennek ellenére még nem merült fel bennem a megcsalás gondolata,pedig ha heti 7-szer lennénk együtt,azt is el bírnám viselni.

De nem mindenki olyan,mint én.

2017. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a valasszokat:)
2017. dec. 23. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért (nem csalok meg senkit mert aljas dolog), de annyiszor olvasom már ezt a szöveget nőktől, hogy "ők mossák a szaros gatyáját". Egy már biztos, ha egyszer megnősülök, az ***biztos hogy én magam fogom mosni és teregetni az alsóneműt :D Nehogy már ezen múljon hogy megvetően beszél a feleség egy probléma esetén vagy sem.
2017. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ösztön
2022. jan. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!