Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valakit megcsalnak, létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit megcsalnak, létezik hogy nem vesz észre belőle semmit?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy egy férfi annyira jó színész, hogy a párja egyáltalán ne vegyen észre semmit abból, hogy a férfi hónapok óta viszonyt folytat valaki mással?
2017. dec. 26. 22:51
1 2
 1/13 Heart of Darkness ***** válasza:
88%

Nyilván létezik. Számtalan kapcsolat ment már tönkre azért mert kiderültek utólagos megcsalások. Szinte itt is napi szinten olvasni ilyen kérdést.


Engem egyszer csaltak meg, nekem sem tűnt fel.

2017. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Sok férfi még a saját gyerekéről sem tudja, hogy valójában a feleség szeretőjétől van... (Amerikában neccesebb, mert ott hamar kiderül, mikor a gyerek... hát kicsit... ehöm "színesebb", mint a szülők)
2017. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy létezik, ha jól csinálják, de fordítva is.
2017. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Nőknél nehezebb észrevenni. Nagyot kell ahhoz alakítani, hogy ne vegyék észre.
2017. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
ezt meg miből gondolod 4-es válaszoló. Válaszom: Létezik.
2017. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Mit venne észre? Nem hivják meg harmadiknak!
2017. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

létezik

esetünkben is így volt, a nő több mint 1 évig nem vett észre semmit, pedig a faszi közben szerelmes kezdett lenni, elkezdett rendszeresen, napi szinten inni, hogy megküzdjön az érzéseivel, és a nőnél se kép-se hang, úgy tudta meg mástól, hogy mi a dörgés.


de a dolog régebben kezdődött: a nő arról is lemaradt, hogy nem ismerte fel idejében, hogy a faszija már nem szerelmes belé, nem boldog vele, ezért tudott egy másik nőre felfigyelni.


és ha vki. ennyire vak, az meg is érdemli!

2017. dec. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez ennél összetettebb. És független attól, hogy nőt vagy férfit csalnak meg.


Szerintem a legtöbb esetben észreveszik, csak nem válik tudatossá. Apróságok biztos feltűnnek, de ha bízol valakiben, és miért is ne tennéd?! Akkor legyintesz... mondván biztos fáradt, sok a stressz a munkahelyen, kamaszodik a közös gyerek, emiatt sok a napi küzdelem stb stb. És aztán mikor kiderül, akkor hirtelen minden a helyére kerül és összeáll a kép.

Persze ehhez az is szükséges, hogy a megcsaló tényleg igyekezzen titkolni a szeretőt. Van aki pofátlanul csinálja, és azt nem lehet nem észrevenni.


Engem csaltak már meg, szinte rögtön tudtam. Pedig ott nem szerető volt a képben csak egyszeri alkalom. De megéreztem. Persze ott is hónapok teltek el mire kiderült, hogy jól sejtettem.


Szégyenszemre később én is voltam valaki szeretője közel egy évig. Szerelem volt, de túl későn találkoztunk. És hiába volt szerelem, nem hagyta ott a családját. Nehéz ott hagyni egy közös biztos életet a bizonytalanért. Mondjuk sosem kértem volna erre. Tudtam hogy hosszútávon ez nem jó senkinek. Közel egy év után, piszok nehezen de lezártam. Napokon belül megismertem a jelenlegi párom :)

Akinek a szeretője voltam az pedig a legjobb barátommá vált. Nem mondom, hogy közömbös, de inkább csak távoli lelkitárs.

Az ő párja is sejtette, hogy van valaki.. tett is néha olyan megjegyzést amiből sejthettük (én mondjuk nem ismerem, csak mesélte az illető...) De bízott a pasiban és vagy nem vette komolyan a jeleket, vagy bízott abban, hogy ez csak ideiglenes kilengés. Ki tudja?!

Idős nénik gyakran mesélik, hogy mennyi minden felett szemethunytak a férfiaknak a béke kedvéért. És biztos tudnak ilyeneket mesélni idős bácsik is.

Hogy ez jó vagy rossz, azt mindenki döntse el maga.

De minden tiszteletem azoké, akik hűségben leélnek egymás mellett egy életet.

Minél idősebb vagyok (pedig igazán nem vagyok öreg), annál nehezebb elképzelnem egy életet úgy, hogy nem érintek meg mást és engem sem érint meg más. Én mondjuk még sosem csaltam meg senkit, de vajon monogámiára lennénk kitalálva? Vagy csak ez a bevett társadalmi elvárás. Ásó kapa nagyharang?!

2017. dec. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Aki hűséges, és nem lép félre, abban fel se merül, hogy a másik megcsalja. Bízik benne. Ott tartunk, hogy ez ma már szánalmas?

Aki félrelép, az maga is féltékeny: benne fel se merül, hogy a másik kibírja megcsalás nélkül.

Mindenki magából indul ki.

2017. dec. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Létezik!!!

Tapasztalat!!;)

2017. dec. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!