Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg létezik olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan ember aki nem csalja a párját, vagy csak én nem bírom ki nélküle?

Figyelt kérdés
Viszonylag későn kezdtem el szexuális életet élni,18 éves koromban. Akkoriban sokszor kifogtam hülye pasikat,de a szexet élveztem. A férjem volt az egyetlen,akiben meg tudtam bízni,így fiatalon,25 évesen hozzámentem. Egy idő után azonban rájöttem,hogy hosszú és unalmas úgy az élet,ha már csak vele lehetek. Nagyon jó férj és nagyon jó apa is,de szükségem van mellette másokra is. Valójában nincs bűntudatom és nem értem miért akkora bűn a megcsalás. Továbbra is jó feleség és anya vagyok,csak élvezem az életemet is. Nem tudom elképzelni,hogy van olyan ember,aki soha nem csalja a párját. Mindenki álszent vagy velem van a baj?

2017. nov. 1. 13:19
1 2 3
 1/28 Modeler ***** válasza:
100%
Igen, Veled van a baj.
2017. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Majd lebuksz, aztán rájössz, hogy miért akkora baj, hogy egy ribi vagy.

Van terved, hogy miből fogod felnevelni a gyereket válás után, ugye?

2017. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, a fèrjed is csal tèged.
2017. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg létezik.

Furcsa lenne, ha minden ember egyforma lenne. Van aki hűséges típus, van aki kevésbé.


22/N

2017. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Negyven vagyok. Sosem csaltam meg a páromat, még gondolatban sem. Amikor kezdett elhidegülni a kapcsolatunk én a csokievésbe menekültem, meg szomorkodtam, de akkor sem másra vágytam hanem vele szerettem volna megjavítani a kapcsolatot. Végül elváltunk. Egyikünk sem csalta meg a másikat. Az nem lett volna korrekt. De én amúgy is ilyen monogám típus vagyok, egyszerre csak egy férfi érdekel, ha nincs senkim, akkor senki. Persze kapcsolatra vágyom, de nem izgatnak fel más pasik, idegenek. Csak akit már megismertem és vonzónak találom és egyszerre mindig csak egy és ha nincs külső hatás, nálam ez nem múlik.
2017. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak az a gond, hogy ha a fèrjed elhagyna, akkor b.e.sz.a.r.n.á.l. Ismerek pár nagyon hős nőt. Aztán, amikor dobják őket nem tudnak megállni a saját lábukon.

N

2017. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Létezik, de látszólag te nem tartozol közéjük.
2017. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
A hűség az nem állapot, hanem döntés! Ha csak ösztönlények lennénk, akkor senki sem lenne hűséges, de ugyebár többek vagyunk ösztönlényeknél. Tehát van, akik úgy döntöttek, hogy hűségesek maradnak, ahhoz, akivel leélik az életüket. Nem mellesleg az állatvilágban is vannak monogám fajok, náhányan példát is vehetnének róluk...
2017. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Tényleg létezik. A férjem és én is ilyenek vagyunk.
2017. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenki olyan ösztönlény,mint te. Tudjuk,te az a fajta vagy,akinek ha viszket egyből beleugrik egy aktuális lőcsbe,de képzeld,ennél tisztességesebb emberek is vannak... Majd ha mwgtárgyalod a jó férjeddel és mintaapával a dolgokat ő majd rávilágít miért is probléma ez.
2017. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!