Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez semmi jóra nem vezet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez semmi jóra nem vezet?

Figyelt kérdés

Kicsit aggódom magam miatt. Nem vagyok a megcsalás híve és úgy gondolom, hogy ha baj van vagy valami akkor meg kell beszélni, ha végképp nem működik a dolog akkor előbb szakítani kell és utána ismerkedni mással.


21 éves vagyok, 4 éve van kapcsolatom. Minden téren ő az első, még a csókban is. Előtte nem volt barátom, nem történt semmi. Azt hittem tök jó ez, de mostanság már nőnek érzem magam és kicsit elkezdett zavarni, hogy egyébként nem kapok pozitív visszajelzéseket férfiaktól. Annyira vágyom rá valamiért. Azt hiszem ez még normális. Viszont mostanában többször megfordul a fejemben, hogy vajon milyen lehet egy másik pasival. Nem csak szexre gondolok, hanem úgy alapvetően egy sima kapcsolatra, beszélgetésre, ölelés, puszi stb.


Megcsalni biztosan nem fogom, de kicsit rossznak érzem magam ezen gondolatok miatt. Nem tudom, hogy jó vagy sem... félek, hogy tönkre fogom tenni előbb utóbb az amúgy jó kapcsolatunkat. Neki volt több barátnője is előttem. Egymással tervezzük a jövőt, családot is szeretnénk de mi lesz így velem, hogy néha idegen férfiaktól várnék visszajelzést meg ilyesmi?! Ez mindenképpen baj szerintetek?


2018. jan. 7. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
szakíts, mert X év múlva megbánod, ha nem teszed meg
2018. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
21 évesen még NAGYON fiatal vagy. Nem kell elkötelezned magad, nem kell vele tervezned az egész életedet. Nyugodtan éljél, lelkiismeret-furdalás nélkül. Ha (majd) úgy látod, nem elég neked ez a kapcsolat, akkor lépj ki nyugodtan. Nem most kell eldöntened. Semmi okod bűntudatot érezni.
2018. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy más férfiaktól is vársz pozitív visszajelzést az teljesen megszokott, bár sosem értettem, hogy magukat teljesen monogámnak gondoló nőknek ez miért kell.


Ha tényleg azt gondolod, hogy mindent meg kell beszélni, akkor ezt is beszéljétek meg. Ettől még nem kell szakítanotok. De tény ami tény, korai még 21 évesen családot tervezni.

2018. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy lottó ötöst tennék rá, hogy ebbőlnem lesz házasság sem. Ezért nem érdemes szüzekkel kezdeni.
2018. jan. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatalon kezdetetek bele egy kapcsolatba, és még nincsen tapasztalatod, és kiváncsi vagy. Nem tudom, hogy fogsz megbírkózni a kiváncsiságoddal, de még nagyon az élet elején állsz és ha már most az jár a fejedben milyen lenne mással mi lesz később...
2018. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kíváncsiság normális. De el fog múlni.

Ne aggódj: mással is pont ilyen. Vagy ilyen se. Nem véletlen, hogy sokan mondják azt, hogy az első a legnagyobb szerelem, azt keresed utána mindenkiben.

2018. jan. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ember gondolatai szabadon szárnyalnak, néha ilyen gondolatok is felmerülhetnek. Ettől még nem hiszem, hogy feltétlenül tönkremenne egy kapcsolat. Az sem feltétlenül igaz, hogy az első kapcsolat nem tart élethosszig, bár az tény, hogy manapság már jóval ritkább ez, mint 50-60 évvel ezelőtt. Annak idején a párom is megfogalmazta az aggodalmát, hogy nem fogom-e elhagyni, mivel nekem ő volt az első. Én biztosnak éreztem, hogy nem, és az elmúlt 19 év ezt igazolja.
2018. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!