Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha összefuttok egy iszonyú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összefuttok egy iszonyú helyes pasival a buszon, mit mondanátok neki dadogás nélkül? =D És ti, fiúk, mit válaszolnátok? Ha tetszik egy csaj, mit kérdeznétek tőle? Mert a kínos csend semmi jóra nem vezet.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

szia én a barátommal a buszon láttam meg, persze nekem másabb volt a helyzet mert egy faluban lakunk...kinéztük egymást persze erről aegyikőnk sem tudott, aztán az egyik nap a lehjobb barátnőm jött azzal h. nem fogok annak örülni amit mondok, összejött azzal az illetővel akit én kinéztem nagyon szomorú lettem gondolhatjátok(már egy éve h. bámultam tuk egymást)

szerencsére kiderült az igazi ok, csak egy pár napig jártak(idézőjelbe mert csak a lány akarta) mivel a a barátom(aki azóta az) nem akarta őt csak z én telefonszámomat, fel is hívott azt hittem eldobom magam ez volt 2008 nyarán ezóta együtt vagyunk immár 1,5 éve nagyon szeretjük egymást még annak ellenére is h. a legjobb barátnőm bekavart....

szóval én csak azt mondom ha ő nem kezdeményezz te, és szerezd meg a telószámát és írj neki! ha nem teszed meg akkor nem tudod mit hagysz ki igen is egy próbát megér írd meg neki, h . szeretnéd ha találkoznátok, és mi lenne ha beülnétek meginni egy kólát valahova vagy csak beszélgetnétek, vagy írj neki iwiw-en vagy myvip-en gondolom már rákerestél vagy csak egyszerűen ülj mellé a buszon és kezdj el vele beszélgetni mutatkozz be neki mondjuk és utána alakulnak majd a dolgok....



szurkolok

puszi:*_*

2010. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

első vagyok nem bámultuk egymást néha bezséltünk is de csak olyan kis pici dolgokat.... és már előtt ismertük egymást látásból és nem vagyunk gyökerek és igenis ez az én történetem nem szépítek rajta ez van ha neked nem tetszik nem kell elolvasni! sajnálom lhetet neked szebb történeted van annak nagyon örülök és egyben sajnállak is!!! miért kell így leszlni valmait! ez van hát persze te úgylátom mindnet jobban csinálsz akkor hajrá

de mint mondtam ennek 1,5 éve és még mindíg nagyon szeretjük egymást és nagyon egymáshozillünk szinte teljesen persze vannak különbségek! és ha ez sem tetzsik nyugodtak gyökerezhetel még!

2010. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugodt lehetsz, egész nyugodtan gyökerezlek le, nehogy eleredjen aztán az orrod vére a nyomástól XDD
2010. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na...ne izélj, te gyökér!!!XD És köszi a történetet!!!
2010. jan. 5. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!