Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehetséges, hogy vannak nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy vannak nők, akik hozzám hasonlóan csak egy netes kapcsolatra, beszelgeto partnerre vagynak, de nem csalnak meg a parjukat? 30f

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nem "kapcsolat" hanem virtuális kommunikáció.


Igen van ilyen.


Persze ha a feleknek hasonló a mentalitásuk.


/N.

2018. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Van parom, virtualus. Nem csalom meg. Ennyi.
2018. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Már ott elbukott a "csak beszélgetőtárs" történet, hogy ennek a "beszélgetőtársnak" muszáj nőnek lennie. Ha tényleg csak barátság, haverságot keresnél, nem kötnéd nemhez a dolgot. Én hiszek a férfi-női barátságban, amit több évtizedes barátságom is alátámaszt, de ha valamelyikük azzal indított volna, hogy csak azért akar velem "barátkozni", mert nő vagyok, akkor kb. képen röhögöm.
2018. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En is vagyom ilyenre,igaz nekem most epp nincs pasim.
2018. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Tehát lehetséges

32/N

2018. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen én is így vagyok. De a legtöbb esetben többet akartak egy idő után, így elég hamar megszakadtak ezek a "kapcsolatok". 😕😕
2018. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azert fura, mert ha a no akinek parja van veled akar csevegni, akkor ott - sajat tapasztalat - a kapcsolatba van nemi gond. En akkor beszelgettem masokkal mikor az exemmel nem tudtam semmit megbeszelni es ki voltam bukva tole.
2018. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az itteni kommentek, kötözködések, viták is jól esnek. Babánk született, kimaradok a melóból, nem járok társaságba, a férjem dolgozik. Ha sétálni megyünk mindenki csak a gyereknevelési tudományát nyomja. Itt nem vagyok anya, senki sem kérdezi meg, hogy szoptatok-e, felhőtlenül tudok beszélni. Nincs rossz viszonyom a férjemmel, nagyon szeretem, de nem várhatom, hogy szórakoztasson folyton.
2018. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek másokkal beszélgetni, de ennek sokszor az van a hátterében, hogy ne vállaljuk fel magunkat egymás előtt, képet se lásson rólam a másik. Volt itt egy "beszélgető partnerem", akivel végül pont a személytelenség miatt szakadt meg a levelezés. Én ezt az arctalanságot hosszútávon nem bírom.

Párom van, nem csalnám meg. 27/N

2018. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretek minden hátsó szándék nélkül beszélgetni, pedig van barátom is. 🙂
2018. febr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!