Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valóban hagyni kell a férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban hagyni kell a férfiakat, félremenni, mert a férfi nem monogám?

Figyelt kérdés

Már a csapból is az folyik, hogy a nők monogámak, míg a férfiak nem, és eredetileg is arra lettek teremtve, hogy minnél több nőnek csináljanak gyereket, a nők meg arra, hogy ezeket a gyerekeket neveljék.


Valóban elfogadható ez egy fejlett társadalomban?


2018. febr. 9. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Na ja, a nők nagyooon monogámok, lol
2018. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemnél vannak, akik nem monogámok. A nők is félre tudnak lépni ugyanúgy, mint a férfiak.


És igen, ezt nőként írtam. Önbecsapás és álszent dolog lenne azt mondani, hogy csak a férfiak ilyen aljasak. Nem, a nők is.

2018. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik félre akar menni, az félre is fog.Semmivel nem akadályozhatod meg.Felnőtt, döntőképes ember, nem véletlenül dugja be a farkát a nőkbe.

Felőlem félremehet, de onnantól én kiszálltam az életéből, ha tetszik neki, ha nem.Én is döntőképes, felnőtt ember vagyok, és az én döntésem ilyen esetben mindig ez.

2018. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Vannak nők is, és férfiak is, akik monogámok.

Vannak nők is, és férfiak is, akiknek nem való a monogámia.


Aki monogám, az ne hagyja, hogy a párja megcsalja, hanem keressen monogám párt.

Aki "szabadságra" vágyik, az ne hagyja magát korlátozni, hanem keressen olyan párt, aki szintén nem monogám.


Ennyi a titok.

2018. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hagyni kell. Amíg ő is hagy engem. :D
2018. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de ez elég gyenge kifogás. Ez a tipikus posztmodern mentalitás klisé "nem tehetek róla, én nem ilyen vagyok, így kell elfogadni".
2018. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem,félre kell menniük a nőknek is.
2018. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Honan szedtek össze ennyi hüyleséget, most komolyan.

Fél óra alatt kiégtem itt.


Igen, hagyjad csak őket szépen, hiszen a csapból is ez folyik. (Mondjuk nálunk nem, de nálatok biztos)

2018. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Hagyni kell, hogy menjenek más nők után, aztán ha mennek, akkor ki kell őket dobni és keresni másik férfit.
2018. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Dehoooogy. Meg kell próbálni megszelidíteni, hiszen neked sikerülhet, megmondták a tévében, a nőklapjában, meg az áttörésben is! (Ahogy az összes többi skalpja is gondolta :D)
2018. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!