Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mért izgathat egy nőt különöse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért izgathat egy nőt különösen, ha egy férfi párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
A feleségem fodrásznője elmondta neki hogy ő csak nős vagy kapcsolatban élő pasikra hajt, mert különösen izgatja ha a férfi foglalt.

2018. jan. 30. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Amiert egyes nők apa komplexusosak. Van ilyen is meg olyan is. Ez még meglepő? Miert miert...
2018. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A dolog nem az életkorral függ össze, hanem az az érdekes hogy a független pasik hidegen hagyják de ha valaki kapcsolatban van és megtetszik neki akkor rögtön rástartol.

Mért jó valakinek hogy csak szerető lehet, mellékszereplő?

2018. jan. 30. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk mert ő sem akarna komolyabbat, így úgy érezheti,hogy nem startol rá a pasi. Vagy egyszerű "a tiltott gyümölcs édesebb". Bizonyítás vágy. Én is valamiért az ilyen férfiakra jobban bukok, vagy akikre sok lány rá van szállva.
2018. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a férfi számít,hanem hogy 'legyőzzön' egy másik nőt,és jobbnak érezhesse magát nála. Vannak ilyen beteg pitsák,akik csak mások eltiprása által tudnak önbizalmat szerezni. Pl ha megnézel egy csapat lányt,akik jóban vannak,megfigyelheted,hogy ha vki nem a csoportnormák alapján viselkedik,akkor a többiek kiközösítik maguk közül. Levegőnek nézik vagy támadják,nem hívják magukkal,stb.,egyszóval érzelmileg azt üzenik neki,hogy ő egy senki és nincs szeretve. Foglalt pasira hajtani ugyanez. Levegőnek nézik a férfi párját,ő nem létezik,ő egy senki,ezzel próbálják megalázni a szerencsétlent. Aztán ha összejön a pasi,akkor nagyon büszkék magukra,hogy ők ennyire jó nők,bebizonyították,hogy a feleség/barátnő tényleg egy senki hozzájuk képest.
2018. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

onbizalom hianyos azért!

aki igy tudja csak novelni az egojat??

gondolom normalis ferfinak nem kell

konnnyebb egy kapcsolatban elo elfaradt ferfira ramaszni

mint egy szingli pasit behalozni

ezeket nem neveznèm nőnek

csak szégyenbe hozzák a noi nemet

2018. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-essel egyetértek. Nőként. Sajnos a nők nagy többsége bármilyen másik nőt porig alázna, ha ő ettől több lehet.
2018. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Hogy engem még nem hozott össze a sors ilyen nővel.....
2018. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Sose hajtottam egy pasira se, viszont többször fordult elő, hogy foglalt férfi próbálkozott be nálam és esetleg lett is belőle ideig-óráig valami.

Valószínűleg azért, mert nem szeretnék kapcsolatot, így akiről tudom, hogy foglalt, számomra nem potenciális lehetőség így sokkal felszabadultabb vagyok a társaságukban, könnyen vagyok önmagam. Nem érzem azt, hogy vissza kéne fogni magam, nehogy félre értse, mert "hát barátnője van, miért gondolna másra?". Ez persze fordítottan sül el, mert a pasik meg szeretik, ha valaki felszabadult, vidám a társaságukban, el lehet vele szórakozni.

Ezért volt, hogy sajnos későn vettem észre, mikor lett ez több egyszerű haveri, baráti viszonynál...

2018. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 3-as válaszadóval azért nem értek egyet, mert ez inkább pasiknál és különösen nős, vagy elköteleződni nem akaró, sőt attól rettegő pasikra igaz, hogy direkt férjezett nővel folytat viszonyt, pláne ha a nő előre közli, hogy ő sem akar komolyat és válni sem..ekkor a csapodár pasi megnyugszik..

Viszont a fenti esetben én is inkább az önbizalomhiányra tippelnék..Illetve az is izgathat egy nőt, hogy tudja, (márpedig ez sajnos tény) hogy a pasi elfojtott vágyak tüzében él, mert otthon már nem kap meg mindent , beszürkült a házassága..Nos ez egy nőt felvillanyoz,,,,

2018. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!