Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltak már meg? Hogy bukott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltak már meg? Hogy bukott ki a dolog? Mit tettél?

Figyelt kérdés

2018. febr. 11. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha csaltak már, azt jól csinálták, mert még nem jöttem rá, de különösebben nem is izgat.
2018. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ketseg2017 ***** válasza:
100%

Igen es pont itt a gyakorin derult ki, nem kamuzok.

Ugyhogy tessek vigyazni itt a kijelentesekkel, en mar megjartam :(

2018. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Oooooo hat ez ketszer tortent meg eddig ket kulonbozo emberrel es hogy derult ki?Megereztem. Nem viccelek egyiknel sem volt jele a dolognak egyszeruen jott az erzes es az egyiknel ennek hatasara elkezdtem nyomozni, egybol kiderult minden amikor feltortem az imeljeit:-))


A masik az konkretan ellenorizhetetlen volt a tavolsag miatt, De olyan eros megerzesem volt h egy nappal miutan megcsalt kidobtam:-))Honnan tudtam? Sehonnan. Egyszeruen megerzes volt persze vehemensen tagadta es mar kezdtem elbizonytalanodni h talan tevedtem, amikor is masnap veletlenul atkukdte a csaj sms screenshotjat amibol nem derul ki konkretan h megcsal csak az h leszerveztek egy randit:-))))))


A tobbi mar tortenelem:-))))

2018. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint az elozonel, megerzes. Nagyon eros megerzes, ami nemi nyomozas utan be is igazolodott. Megbocsajtottam jonehanyszor, de mindig megereztem es persze hogy mindig volt is vmi.... vegul otthagytam de sokkal hamarabb kellett volna.
2018. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is az ugynevezett megérzés a jó szó ami igazàból a psi részéről nem észrevett apró változások okán bukott ki.

Mit csinàltam? Azonnal kidobtam.

Az a helyzet csajok hogy van akk meg tud bocsátani, de én nem szeretem ha hülyének néznek. Amint hülyének néznek nem tudom tisztelni a pasit. És ez által már szeretni sem...

2018. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer megcsalt a feleségem,de a miértre férfi ésszel felfogható választ nem tudott mondani.Természetesen ilyenkor jönnek az olyan tipikus közhelyek,mint nem éreztem magamat nőnek,nem figyeltél rám eléggé,ő meghallgatott...Nem mondom,hogy egy nő nem érezhet így,de szerintem ezek csak utólagos kifogások voltak részéről,mert akkor már a házasságok tipikus kihívásait(építkezés,családi tragédiák)gondok nélkül megéltük és épp a gyerekvállalás örömteli időszakába léptünk.

Inkább hihető számomra az,hogy én voltam az egyetlen férfi az életében és furdalta a kíváncsiság,de természetesen az ilyenkor mindig előkerülő ribi barátnő is rossz irányba terelte.

Abban a pár napban hallgattam a megérzéseimre és bár eljátszottam,hogy bízom benne,mégis egy hangrögzítőt tettem az autójába.Aznap meg is lett az eredménye.

100%-ig bíztam benne és ha nincs ez a bizonyítékom,akkor tuti ,hogy ki tudta volna magyarázni a dolgait.

2018. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem viselkedésén látszottak a tipikus jelek:mobilját még fürödni is magával vitte,nap közbeni hosszú fürdés(nagy melegre fogva),extrán kirittyentette magát,de természetesen még akkor sem gondoltam,hogy megcsalna ,mert mi mindent megbeszéltünk és én nagyon bíztam benne.Aztán volt pár elhúzodó munka utáni beszélgetés a kollegákkal,mert gyanús volt,hogy megszűnik a munkahelyük és sokat beszélgettek,hogy ki mit fog csinálni a jövőben.

Egyszer a szennyesruha tartóból kilógott a zoknija és én azt szerettem volna bedobni,amikor azt láttam,hogy a bugyija összeragadt a zoknijával és azt alig tudtam széttépni.Hirtelen belémcsapott ,hogy megcsalt,de aztán még azt a gondolatomat is elhesegettem,mert gondoltam,hogy ha megcsalna valakivel,akkor úgy is használnának óvszert,mert akkor nem védekezett terhesség ellen,akkor terveztük első gyermekünket,de mi nem voltunk eggyütt egészségügyi problémákra hivatkozva.

Aztán csak nem hagyott a kisördög és feltettem a számítógépünkre egy kémprogramot és az egyik mobiljára egy hívásrögzítőt.

A rögzítő felvett egy beszélgetést,amin azt meséli a pasijának telefonon keresztül,hogy bár csak kétszer feküdtek le,de az aznap végzett terhességi teszt pozitív lett.

Terhes lett a pasitól.

Egy világ dőlt össze bennem!

Elmeséltem a feleségemnek,hogy tudok a félrelépéséről,de ő mindent tagadott,azt mondta,hogy ő soha sem csalna meg,hanem először lezárná a házasságunkat és csak utánna keresne új pasit.

Én erre lejátszottam a hangfelvételt! SAKK! MATT!

2018. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami volt a levegőben.. Megváltozott, volt egy megérzésem. Mobilját vitte fürdeni magával, mosdóba, ritkult a szex, elhanyagolta a kapcsolatot, stb.


Exével újra összemelegedtek. Megesküdött, hogy letiltja, megszakitja vele a kapcsolatot. Adtam egy esélyt. Fél évvel később kitalálta, hogy ő mégis inkább visszamenne az exhez.


Kár volt az egész megbocsájtás... az a baj, hog mocskos mód szeretem/szerettem :/

2018. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tini koromban volt egy viszonylag "komoly" kapcsolatban.


iWiW-en egy közös ismerősünk képei között találtam egy olyan képet, ahol egy lánnyal ölelkezve áll a barátom valahol. A lány nem tudott rólam. Megbeszéltük, naiva létemre beleegyeztem a folytatásba, néhány hónapra rá megláttam őt egy másik lánnyal sétálgatni az utcán. Soha nem jutott eszembe, hogy nyomozzak utána. Egyszerűen megtaláltak ezek a dolgok maguktól :).


Néhányszor még nekifutottunk - hónapokkal/évekkel később, nem ment és pedig elengedtem őt. Nagy szerelem volt. Rengeteget tanultam ebből a kapcsolatból.

2018. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!