Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két hónapja írtam egy lánykak....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja írtam egy lánykak. Egyszer válaszolt azóta sem. Bukott dolog?

Figyelt kérdés
Látásból ismerjük egymást. Írtam.neki facebookon higy szia. Visszaírt hogy szia. Majd írtam neki egy szöveget. És nem nézte meg. Vagy csak megjelölte olvasatlanként. Vagy csak a sok üzenet között elkeveredett neki. Alul van már és nem nézi.
2016. febr. 3. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:

irj rá még egyszer de ne két mondatot hivd el randizni valahová

Ha nem olvassa vagy nem válaszol akkor bukta aztán akkor hagyd rá

2016. febr. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne írj már neki.

Volt 2 hónapja válaszolni, nem tette meg.

2016. febr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Egy szép lány naponta 10 üzenetet kap ilyen ismeretlen 13 éves fiúktól,akinek egy kocsi a profilképe,vagy épp 43 éves,házas,pocakos busz sofőrtől,hogy cica van gazdád?! Szóval mikor valaki rám ír,és szimpatikus akkor válaszolok neki,ha a fenti kategóriákba tartozik,figyelmen kívül hagyom,mert nem szeretem ezt a ráírósdit.

18L

2016. febr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két hónap, ember, két hónap.


Azóta már rég továbbléphettél volna. Mondjuk már másnap.

2016. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
biztos nem volt gép közelében, nyugodtan írj neki
2016. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!