Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jók a megérzéseim vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jók a megérzéseim vagy túl gondolom és van rá értelmes magyarázat?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve együtt vagyunk barátnőmmel. Várjuk a közös babánkat, még 1 hónap van a születésig. Viszont a napokban felmerültek kérdések bennem amikettudom, hogy konfliktus nélkül vele nem tudnék megbeszélni, mert vitát csapna ki. 2 hete volt egy vitánk, mert egy apróságban nem értettünk egyet. Erre azonnal megkaptam, hogy befejezte velem mint ahogy azt az elmúlt több mint fél évbe mindig és hogy eltünik az életemből stb. 3 napig nem beszéltünk. Mindig vita után én keresem és bocsánatot kérek akkor is amikor tudom, hogy nem nekem kéne. Az aggasztó, hogy a napokba volt nőgyógyásznál, mert vér cseppeket tapasztalt és félt, hogy a babával van valami. 2 hónapja nem volt köztünk semmi mondván nehogy baj legyen. A nőgyógyász a következőt mondta barátnőmnek: voltunk e mostanában együtt? Barátnőm felelt, hogy 2 hónapja nem. Erre a nőgyógyász azt mondta ha igen nem baj csak óvatosan, mert durva behatás nyomait látja és a vércsepp hajszál ér elpattanása miatt van. Ehez nem igazán értek, de barátnőm, hogy ezt elmesélte lesokkoltam, hogy mégis mitől. Azt mondta nekem h elvileg terheséggel jár a vérzés és a durva behatás jelei folyás általi fertőzéstől is lehet. Nehezen tudom elképzelni, de va e erre normális magyarázat, hogy egyszerre jött ez az elmúlt 2 hét alatt. És sürün panaszkodik, hogy egy apró pattanás szerű vérrel telitett buborék volt, ami úgyszint az elmúlt 2 hét alatt elkezdett nőni.Valami ott nekem nem stim. Az elmúlt hónapokban rengetegszer a semmin veszett velem össze már olyan volt mintha csak azért, hogy azt tudja mondani, hogy ne találkozzunk. Nem lakunk még együtt, mert valami miatt több időpontot is kitűzött a hozzám költözésre, de nem lett eddig belőle semmi. Volt, hogy munka után egy 10 percre találkozni szerettem volna vele ahogy szinte mindig, hogy kevés időt tudunk együtt tölteni és megkaptam erre azt is, hogy ne ellenőrizgessem, hol ott szó nincs ilyenről. Mindig szóljak mikor megyek, hogy mikor hol tartok, mert ha váratlanul megyek akkor mit keresek ott menjek el stb. Megkaptam jó párszor, hogy nem költözik hozzám máshova megy, mert hogy szüleitől költözne és hogy megoldja egyedül, hogy biztos nekem van más valakim stb. Olyan dolgokat és olyan viselkedést megenged magának sokszor, hogy csaky pislogok. Egyszer kapcsolatunk elején eljátszotta, hogy csak barát és nekem amúgyis biztos van más. Végül kiderült, hogy nem csak barát volt csak a srác kezet emelt rá és így elvágta magát és én mentem akkor is, hogy beszéljük meg. Az anyjával egyszer összeveszett és ő maga mesélte, hogy az anyja azt vágta a fejéhez, hogy biztos én vagyok e a gyerek apja, mert mindig mást visz fel. Nehezen tudom ezt elképzelni, hogy mindig mást, de nem hiszem, hogy egy anya csak úgy ilyet mond. Sürgeti az apasági nyilatkozatot és az a baj, hogy már ez is felmerült bennem, hogy tényleg az enyém e a gyerek. Nehezen tudom elképzelni, de minden jel ott van, hogy lehet akár más is a képbe. Remélem, hogy nem és én gondolom túl. Valaki tudja miért lehet ez a fura viselkedés? Van értelmes magyarázat a megcsaláson kivül? Túl sok a véletlen egybe esés és egyszerüen én látok bele rossz dolgokat? Csak túl gondolom a dolgokat és ez csak a terhességgel jár?
2018. febr. 21. 05:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
10%
a hormonok megbolondították, majd lenyugszik.
2018. febr. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

A hormonok miatt lehet feszült és veszekedős, és a stressztől lehet kis vérzése, bár ez a "durva behatás" számomra azt jelenti, hogy valami szexuális dolog történt, ami nem túl finoman sikeredett...


Apasági teszt mindenképp...szerintem is gyanús...sajnálom :(

2018. febr. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%

Egy nőgyógyász 1000 pinát lát naponta. Meg tudja különböztetni a durva behatolást a fertőzéstől. De azért az is megér egy misét, hogy azt kitől szedte össze.

A helyedben rászánnám azt az összeget, amibe a DNS teszt kerül. Szülés után egy csepp nyálból meg lehet csinálni. Az apasági nyilatkozatot semmi esetre se írd alá! Nyugodtan mond el ezeket, és hogy megrendült a bizalmad.

2018. febr. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igen az ingerültég az még ok, de ami szemet szúrt nekem is az a durva behatás. Kértem erről véleményt és elvileg általam nem lehet, mert az 2 hónap alatt elmúlik és az orvos úgy kérdezte, hogy mostanában voltunk e együtt. Csak azt nem értem akkor miért mesélte volna el ezt a párbeszédet az orvosával kapcsolatba. Mikor elmondta akkor rám nézet és azt kérdezte, hogy ugye nem gondolod, hogy terhesen lefekszek mással?
2018. febr. 21. 05:55
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Drága Barátom, kérlek csináltass tesztet!, Eskü inkább beszállok egy tizessel de ne legyél barom. Sanszos, hogy egy másik kan is volt melletted. Ha nem több...
2018. febr. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a seb tényleg valaki mással történő szexuális aktus eredménye volna, akkor egyszerűbb lett volna az is, ha hallgat róla, hacsak nem az volt a cél, hogy szakítson veled, amit egyébként többször meg is tett, csak te mindig visszakönyörögted magad. Nekem úgy tűnik, hogy csak te akarod ezt a kapcsolatot, bár gőzöm sincs, hogy miért.
2018. febr. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

A te barátnőd viselkedésére nem a hormonok a magyarázat.Durván át vagy verve.Fertőzéstől nem durva behatolási nyomok lesznek, hanem a hüvelyfalának a felmaródása. 1 éve vagytok együtt és már mindjárt szül a csaj...én úgy látom elkapkodott volt, meg se ismerted rendesen ezt a nőt..

És a kérdése feléd több, mint beismerés..de, kefél az mással(sokkal) rajtad kívül.Nyisd ki a szemed, és láss is, ne csak nézz!

2018. febr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva... Együtt sem laktok, pár hónap után teherbe vágtad (vagy valaki más vágta teherbe, de te viszed el a balhét) és most nem érted miért viselkedik idiótaként a nőd!!

Elárulom nekem, van amit lehet a hormonokra fogni, de az, hogy idióta a nőd, az nem a terhesség műve!

Àllj már a sarkadra és ültesd le megbeszélni! Ez a nőgyógyászos sztori is több sebből vérzik, barátom!

2018. febr. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ez az elhagyós dolog változó nála. A minap például azt mondta, hogy bárhogyis, de mellettem lesz, mert nem akarja, hogy a gyerek az apja nélkül nőjön fel. Volt róla szó, hogy ha nem szeret nem akar velem lenni akkor zárjuk le, mert annyiszor elhangzott ez tőle, hogy egyértelmü, de azt mondta,hogy ez nem így van hogy szeret és azért mondja, hogy befejezte, hogy azzal akarja jelezni, hogy hagyjam, de nem úgy gondolja.
2018. febr. 21. 06:22
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ugye csináltatsz apasági vizsgálatot?
2018. febr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!