Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 feletti lányok válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti lányok válaszát várom, hátha lesz rá értelmes magyarázat?

Figyelt kérdés

Tudom jól, hogy nem lehet, de én mégis szeretném megérteni _valamennyire_ a nőket....

Kb. másfél - két héten át hosszú levelezésbe kezdtem egy lánnyal, szinte mindennap írtunk egymásnak. Éreztem, hogy szimpatikus vagyok neki, és a levelei alapján ő is nekem. A megbeszélt randi előtt pár nappal 1 órát tudtunk telefonban beszélgetni, nevetgélni úgy, hogy még sosem találkoztunk...

Erre ír randi előtt egy nappal egy üzenetet facebookon, hogy már pár hete mással randizgat, és komolyra fordult, és tök szimpatikus vagyok neki blabla de én már nem férek bele.

Nem tudok rá haragudni, nem vágott földhöz a dolog, nincs is min "túllépni", de azért zavar a dolog, na!


Többek között két dolgot nem értek...

1. Ha valakivel randizgat, akkor miért tartja velem a kapcsolatot?

2. Az "oké" (nem fair, de ok...), hogy 2 vasat akar a tűzben tartani, nem tud dönteni... De ha nem tud dönteni, akkor miért nem várja meg, hogy velem is találkozzon személyesen, és csak utána választ?


Tényleg nem értem, mert jól indult, úgy érzem, jók lettünk volna (levelezés + telefon alapján).


2012. máj. 30. 00:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

és ha a helyébe képzeled magad?

szerintem nincs ebben semmi, úgy érzi a másik nagyon tetszik neki, őt akarja választani. ez az ő döntése.

egyébként meg szerintem randizni azzal randizik az ember akivel akar ha még nem járnak.. senki sem tilthatja meg, meg ilyesmi. nincs elkötelezettség attól még

2012. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy te épp nem, de a férfiak 98 százaléka ugyanezt csinálja, csak ők nem veszik a fáradtságot, hogy írjanak egy korrekt levelet, hanem egész egyszerűen eltűnnek, mint szürke szamár a ködben.

Valóban úgy lett volna korrekt, hogy veled is találkozik, de nézd a jó oldalát, hogy legalább őszinte volt. Biztatóbbat sajnos nem tudok mondani. :(


24/N

2012. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Hidd el az sem, jobb, ha randizik veled aztán hirtelen bevágja, hogy bocs, de másba lettem szerelmes.


Tapasztaltam pedig olyan jól még egy lánnyal sem értettem meg magamat.

2012. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább fogd fel úgy, hogy legalább szólt. Én a helyébe nem biztos, h szóltam volna, lehet vmi más indokot találtam volna, de ő legalább őszinte volt.
2012. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 CMD ***** válasza:
68%

Én tudom az értelmes magyarázatot rá, 20 felett vagyok, de nem lány.


Az már régen rossz, ha te azt hiszed, hogy levelezgetéssel meg facebookozással vonzalmat lehet kelteni a lányokban. Nem lehet.


A másik srác tökösen odaállt elé, elhívta randizni, találkoztak, beszélgettek, és kialakult a vonzalom. Még ha kevesebbet is beszélgettek. Neten keresztül nem lehet elvarázsolni senkit a személyiségeddel.

2012. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

CMD: értem, mit szeretnél mondani, de nem tudok teljesen igazat adni neked.... nem csak levelezés volt, hanem telefonálás is.. továbbá igenis el lehet varázsolni bárkit egy-egy levéllel, ha tudod, hogy az illető issza a szavaid. Ezért olvasnak regényeket, verseket.. :)

A levelezések, telefonálás célja az egymás iránti érdeklődés felkeltése, a konkrét "varázslat" a személyes találkozón lett volna.

2012. máj. 30. 00:40
 7/23 anonim ***** válasza:

1. Azért tartotta,mert néha mikor randi után fáradtan hazaért, jó volt leülni a gép elé és még az is belefért az idejébe, hogy a virtuális üzenőjének válaszoljon.


2. Hogy tartott volna két vasat a tűzbe, ha veled még SOSEM találkozott? Nem hívtad el randizni,nem láttad, lecsapott rá más tökös legény,akinek volt mersze egyből találkozni vele.


AD1: Remélem nem 20-on felüli vagy....

2012. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 CMD ***** válasza:

Telefonon sem jön át a tartásod, a gesztikulációid, a mimikád, meg a rengeteg egyéb metakommunikációs gesztus, ami szükséges a vonzalomkeltéshez, akármennyire is nagy dolognak tartod a telefont.


Ezekkel el lehet varázsolni úgy egy lányt, hogy még nem is beszéltél vele.


Kelthetsz érdeklődést másfél hónap alatt így (ami végül is nem jött be), vagy személyesen kb. 1 perc alatt.


De feleslegesen írok, a kommentedből látom, hogy te meg vagy győződve arról, hogy te mindent jól csináltál.

2012. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

:) köszi a válaszokat, nem vitázni akarok, mert nincs min.. :)

1. Ha egy lány velem randizik, az randi után fáradtan nem másnak írogat leveleket, ha így is történt, ne mondd, hogy ez normális...

2. Elhívtam randizni. Tök ismeretlenül nem jött volna el velem randizni (vagy akkor olyan is...), ezért a pár levélváltás.


AD2. De, 20-on felüli vagyok, miért? 27 leszek nemsokára.

2012. máj. 30. 00:54
 10/23 A kérdező kommentje:

és az a másfél hónap nem másfél hónap, hanem másfél hét... az azért nem sok. De CMD, igazad van, ebben teljesen egyetértünk.

És nem vagyok meggyőződve sem arról, hogy mindent jól csináltam, sem arról, hogy rosszul, tettem, amit helyesnek láttam, csupán őt próbálom megérteni.

2012. máj. 30. 00:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!