Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy kérdezzek rá barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá barátnőmmel hogy volt e köze a férjemhez? Bevalhatja vajon? (családja van neki is)

Figyelt kérdés
Nagy férfifaló a barátnőm. Ugye tagadná ha rákérdeznék? Férjemnél rákérdeztem azt mondta nincs köze hozzá, de nagyon zavart volt. Van értelme barátnőmet is megkérdezni. Egyébként Ő is olyan fura egy ideje.
2018. febr. 24. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Már úgyis tudod a választ.
2018. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátnő!
2018. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Családja van a barátnődnek és azt írod nagy férfifaló? Csalta a férjét már meg?


Miből gondolod, hogy volt közük egymáshoz a férjeddel?

2018. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Mi a pontos szitu? Miből gondolod, hogy jóban vannak/voltak?
2018. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, tudnunk kellene a miertjet a dolgonak es, hogy mit takar a ferfifalo attitud.
2018. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja barátnőm azóta nem keresi a társaságom mióta a férjemnél rákérdeztem hogy volt e köze hozzá.
2018. febr. 24. 13:53
 7/16 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek is mondták,az ilyen nem tartozik a barát kategóriában,max a haver csoportba,mert egy barát őszinte hozzád.

A részleteket nem írtad,ezért mi csak gondoljuk,hogy valami alapja van a gyanakvásodnak.

Ilyen esetben naív dolog feltenni a kérdést,mert lazán letagadják és csak annyit érsz el vele,hogy sokkal óvatosabbak lesznek.

Ilyenkor blöffölni kell mint a zsaruk:mond meg neki,hogy a férjed elmondta,hogy ők kavartak,de nagyon megbánta.Így talán ki fog nyögni valamit,de az sem biztos,ha pedig rosszul sül el,akkor csak nevetve rávágod,hogy csak vicceltél!!!

Én úgy derítettem ki,hogy az asszony hazudott abban,hogy egy pasival volt a szomszéd városban,hogy miután egy szófoszlányból volt egy kis kérdőjel a fejemben,felraktam a viberét egy tabra és azt blöfföltem neki,hogy valaki látta őket a szomszéd városban,és fényképet is csinált róluk.

Aztán figyeltem a fejleményeket.Az asszony hamarosan ráírt pasira,hogy mikor voltak együtt ügyet intézni,mert a férje ismerőse lefotózta őket.Ment a találgatás,hogy melyik ismerősöm láthatta őket egy hónappal azelőtt,és hol készülhetett a fotó.

Így tudtam meg ,hogy a feleségemre rástartolt egy pasi.

Természetesen elbeszélgettem a feleségemmel,hogy ilyen témában nekem soha ne hazudjon többet,függetlenül attól,hogy ő csak barátként próbálta kezelni a kölyköt,aki fülig szerelmes volt belé,és természetesen ő nem csak baráti kapcsolatot akart.

Ezek után elmondtam,hogy soha nem akarok kutakodni a telefonjában,kölcsönös őszinteséget várok el,mert anélkü nincs értelme egy házasságnak.

Ez csak tipp volt!

2018. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

"felraktam a viberét egy tabra "

Ezt hogy kell érteni? Mit csináltál pontosan? Más viberét hogy tudod felrakni valahova? -Bocs, ha hülye kérdés, de tényleg érdekel. :)

(Na meg ez is csak egy alkamazás a sok közül, ki tudja, melyiket használja erre a célra valaki)


Kérdező, az előző kérdésedre is sok válasz érkezett, kb ugyenezek. (Szerintem is blöffölj a barátnődnél, ott is ezt írtam. Sőt, ha nem akarod nyíltan, írtam rá mást is a végén..)

2018. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Számítógépre vagy tabletra, laptopra fel kell telepíteni a Viber programot. Ha Googleba beírod hogy asztali Viber kiadja. Letöltöd, feltelpíted. Bejelentkezéskor meg kell adni a párod telefonszámát amire megy egy SMS, azt beírod az asztali Viberbe ahol kéri és már bent is vagy. Azt hiszem már lehet nem csak sms van hanem qr kód. A Viber a gépen generál egy kódot, a párod telefonját oda tartod és az beolvassa és már bent is vagy. Jó kis dolog az :)


De ugyanezt Messengerrel is meg lehet csinálni, csak nem számítógépre telepíted hanem egy telefonra. Persze ha be tudsz lépni...

Viszont az én férjem cseles volt, mivel volt egy rejtett dugi telefonja amit arra használt hogy azon tartsa a szeretővel a kapcsolatot. Nem tudtam arról a telefonról, tehát ha ilyennel áll valaki szembe, és nem a "fő" mobilját használja akkor le se buktatod...

2018. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszi # 9-es, mindig tanul az ember.. :D
2018. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!