Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőmmel összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel összevesztünk egy elég nagy hülyeség miatt (? )

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy mutassak neki 3 olyan ismertebb személyt, aki az én zsánerem és erre veszekedni kezdett, hogy ezek egyáltalán nem hasonlítanak rá és ráadásul "egy kaptafa az ízlésem", szóval nem hiszi, hogy van közös jövőnk.


Szerintem nem is egy kaptafa, ez nem is számít és különben meg minek kérdezte?

Talán igaz, hogy ő nem hasonlít rájuk...

Őket mutattam:

[link]

[link]

[link]



2016. jún. 6. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Alapszabaly a kapcsolatokhoz, hogy ilyeneknek nem szabad bedolni, es ha nagyon kerlel, akkor is talalj ki valamit ehelyett, mert csak vitat szul.

Amugy szerintem mondd neki, hogy ezeket az embereket nem is ismered, meg amugy is nem kell mindenkinek ugyanolyannak lennie, aki tetszik.

Remelem ki tudok vekulni, szurkolok nektek.

2016. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*bekulni (telefonrol irtam bocsanat)
2016. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért abban hasonlítanak, hogy egyik sem tudja kinyitni a szemét : )
2016. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szergej55 ***** válasza:
50%
Ha ilyet mondott ennyi miatt, lehet, hogy annyira nem nagy kár a csajért. :D
2016. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagy hülyeség valószínűleg az ő általa vélt szexi srácok sem hasonlítanak rád. A sztárok többnyire idealizált emberek a fele nem is így néz ki smink és ps nélkül mi is megbeszéltük ezt a párommal hogy a sztárvilágból ki az aki szerintünk jól néz ki hát én se nézek ki úgy mint Jennifer Lawrence mégsem gondolom azt hogy a barátom nem tartana szépnek ettől. Ha a barátnőd ilyen miatt a falnak megy akkor tényleg hülye.
2016. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az előző vagyok az első mondta félresikeredett szóval az általa szexinek vélt sztárok :D
2016. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kemény
2016. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
A barátnőd nem 100-as.
2016. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hú, pedig Jennifer Lawrence lett volna az első jelöltem, de valahogy megéreztem, hogy jobb, ha meg sem említem neki.

Nem is tudom, talán tényleg egy csapdát készített be nekem, mert erre nincs jó válasz.

Mit kellene ilyenkor tenni?

2016. jún. 6. 21:00
 10/13 ~OnLány~ ***** válasza:

Én azt ajánlom ilyen játékba máskor jobb nem belemenni.

Nálunk kedvtől és hangulattól is függ az ilyesmi.

2016. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!