Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A virtuális kapcsolat és szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A virtuális kapcsolat és szex megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Nős vagyok. A házasságom előtti életemben a többes szex és a biszex élmények eléggé gyakoriak voltak.

Ezt elmeséltem a feleségemnek is. Beszélgettünk a témáról, hogy én szeretném, de sajna Ő mereven elutasítja a hármas felállás bármely formáját.

A szűnni nem akaró belső vágyam miatt a virtuális térben néha kialakul valamiféle kapcsolat. Beszélgetünk, megbeszélünk mindkettőnket foglalkoztató problémákat, s néha így virtuál-szexelünk is.

Ez a ti világotokban mennyire számít megcsalásnak?


2018. febr. 25. 11:36
1 2
 1/11 Lordika ***** válasza:
88%
Annak számít. Viszont gyereket ne csinálj, így nem öröklődik tovább ez a beteg gén.
2018. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Már azt is lehet virtuálisan? :D

31/f

2018. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nálam nem fér bele ilyen csetelgetés.
2018. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalás nem is, de nálam szakító ok lenne. Mondjuk nem is lennék olyan férfival, akinek igénye, hogy 3. felet vonjunk be a kapcsolatba.
2018. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2es. Gondolom kamerába megy a hoki meccs. Szerintem önző dolog volt ilyen vágyakkal nősülni.
2018. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy annak számít
2018. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi, az eddigi válaszokat :)


És várom szeretettel az esetleges továbbiakat is.

2018. febr. 25. 15:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás persze, viszont baromi nehéz megállni, hogy ne élhesd ki ezeket a vágyakat..megnősült él tudhattad,hogy a feleséged ezekbe nem megy bele. Most vagy szenvedsz hűségesen, vagy válás és kiélhetsz mindent...
2018. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az számít megcsalásnak, amit a feleséged annak ítél meg. Lehet, hogy valakinél ez nem számít annak, de mi nem tudhatjuk, hogy őt ez hogyan érintené. Az meg, hogy ez az itteni kívülállók szerint megcsalás-e, az valójában nem érdekes, legalábbis a te (ti) kapcsolatotok szempontjából.
2018. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2018. febr. 25. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!