Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiról, akinek viszonya van valakivel, és mégis mindent megtesz a feleségeert?

Figyelt kérdés

Mindenbe besegít,figyelmes, viragokat vásárol,látszólag egy mintakapcsolat,mégis évek óta csalja a nőt,aki mit sem sejt.mi lehet az oka akkor a megcsalasnak?

Szeretheti a feleséget?

És igen,én vagyok akivel megcsalja,és szeretnem már öt elfelejteni,kiabrandulni.vagy ha ennyire figyelmes vele,és ,,csak,, csalja,akkor nem is akkora szemét???


2018. márc. 1. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs véleményem róla, nyilván okkal teszi, lehet az asszonyka nagyon fejfájós típus, és ha meghallja az sz hangot, elkezd szirénázni.
2018. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy gerinctelen.
2018. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De, ekkora szemét...te meg az ingyenpunci vagy, akin levezetheti a vágyait, az ösztöneit, meg még izgalmas is, ráadásul nem kell vállalni semmi felelősséget...gondolj bele, ha veled tenné ezt a " párod", milyen lenne???
2018. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A lelkiismeretêt nyugtatja.Vagy tényleg szereti a feleséségét,de emellett vágyik másra is.Az is lehet,hogy a feleségével nem működik jól a szexuális életük,de minden másban jól megértik egymást.A Te részedről viszont elég megalázó ezt hosszútávon így elfogadni kivéve ha a szexen kivül nem vágysz többre.
2018. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bence_ ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, hogy a felesége tud róla, erzi de így kényelmes nekik.

Az biztos azért csinálja mert így jó neki.

Okot ő tudja megmondani.

Magadért tenni is tudsz, tudod miért vagy egy ilyen kapcsolatban, mit kapsz meg itt?

Ha ezekre tudod a választ akkor tehetsz azért, hogy más életed legyen. Vagy mondhatod, hogy én így akarok élni 😀

Te döntésed!

2018. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Mikor a volt férjem elkezdett ismerkedni, nálunk is ez ment, emellett a folyamatos hibakeresés.
2018. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj de gavallér, igazi ÚR. Áhh.... :D
2018. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül elküldtem.

Mindkettőnek megvolt az oka.

Az ajándékoknak bűntudatcsökkentő szerepük volt. Nem engem ajándékozott, hanem saját magát tulajdonképpen.

A hibakeresés is hasonló. Elhitette magával, hogy én tulajdonképpen megérdemlem a megcsalást.

Konkrét példa: ő mosott fel, én meg véletlenül kilöttyintettem a kávét, rögtön fel is itattam, de pár csepp a járólapra esett. Mentem a felmosóért, ő meg már duzzogott, hogy ennyire lesz.rom a munkáját (ez volt az az eset, ami miatt gyanús lett a viselkedése)

2018. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bence_ ***** válasza:
100%
"Minél nagyobb az ajándék annál nagyobb a bűntudat"
2018. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erről a sok macit kívánó vicc jut eszembe.
2018. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!