Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, mégis megpróbáljuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, mégis megpróbáljuk folytatni, lesz jobb?

Figyelt kérdés

8 év és egy közös gyerek után amint visszament dolgozni, az első faszival flörtbe, meg egymás "húzásába" kezdtek a munkahelyén mert "jól esett" neki, hogy újra nőnek érzi magát (a faszinak is feleség, gyerek), viszonylag hamar rájöttem, "csak egy csók" történt, természetesen első dühből lépni akartam, de a gyerek meg az eltöltött évek miatt újra megpróbáljuk. Ők továbbra is találkoznak a munkahelyén, én viszont tényleg szeretném újrakezdeni, de így rohadt nehéz lesz. Egyik nap úgy érzem tudok bízni benne, másik nap ha már nem úgy viselkedik már megy fel a pumpa. A gyerek érkezése után távolodtunk el, fáradtság,veszekedések,amik kb mindenhol előjönnek, de elképzelni nem tudtam volna róla soha, hogy képes lenne ilyesmire, és ennyire gátlástalanul. Persze azt mondja szeret, én kellek neki, hülye volt, és neki ez semmit nem jelent.


Aki volt már ilyen helyzetben, sikerült maradéktalanul új alapokon kezdeni?



2018. febr. 16. 12:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Nekem a férjem játszotta ezt be.

Sikerült új alapokon, maradéktalanul újra kezdeni: mással, a válás után.

2018. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Természetesen én is elismerem, hogy nekem is változtatnom kell, és rajta vagyok, de részben kb baleknak érzem magam, amiért még én "pedálozok" értünk, viszont azt se várom el, hogy Ő most rajtam csüngjön, és bizonygasson bármit is, egyelőre úgyse igazán tudom "elhinni". Szóval fura.
2018. febr. 16. 12:46
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos több igazság is van a mondásokban.

Pl:

Aki egyszer megteszi, az máskor is megteszi.

Szeretnéd tudni az okát?

Nem kell, hogy oka legyen, egyszer megtette, ez a fajta gátlása eltűnik!

Legközelebb úgy fogja csinálni, hogy még véletlenül se tudja meg.

Aztán ott van még:

Megbocsájtani meglehet, elfelejteni soha.

Ez az ék pontosan ott lesz közöttetek pár év múlva is már ha megvárod, és mindig megbocsájtasz majd neki...

Én 10 évig húztam így, de nagyon megbántam, hogy nem azonnal szakítottam.

(41ff)

2018. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Te ismered a helyzetet, és bizonyára 8 év az 8 év, de ha más férfiak után vágyakozik, akkor ebből nem lesz jó dolog előbb vagy utóbb (inkább előbb) a csók csókot vált és megy tovább a móka, megbánás ide vagy oda. Néz rád bociszemekkel és te , majd azt is megbocsájtod neki... Én nem tudnék már benne bízni ezek után se , ami történt, de mint írtam te ismered te látod a helyzetet ez csak az én véleményem én így cselekednék .
2018. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Bocsásd meg neki, az nehéz lesz. Utána pedig tegyél meg mindent, hogy nőnek érezze magát.
2018. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy is nehéz, ha már soha többet nem látja azt a másik férfit, de így még, hogy továbbra is munkakapcsolatban maradtak, minden nap találkoznak, főleg.
2018. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
87%

Tapasztalatból mondom: valószínűleg nem fog működni és szenvedés lesz.

Nem értem,hogy az emberek miért jönnek azzal,hogy de már x éve együtt vagyunk. Én sosem gondolkodtam így. Amikor engem megcsaltak, akkor elhagytam és megtaláltam a mostani párom,akivel már boldog vagyok! :)

2018. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#1-es. :DD

Te frankó csaj lehetsz. :)

2018. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen válaszokra számítottam, és nekem is az a véleményem, hogy mindig lesznek szürke hétköznapok, lesznek veszekedések, de nehogymár ennyit érjen. Egyelőre úgy érzem, hogy egy próbát megér, ha másért nem, a gyerek miatt adok egy esélyt, de sose lesz ugyanolyan, bár nyilván most amikor együtt vagyunk, akkor "jobb" mint az utóbbi időben bármikor, de lehet csak erőlködés.
2018. febr. 16. 13:03
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Egy szó, amit írok.: Bizalom. (Ez már soha az életben nem fog meglenni, hidd el, innen te döntesz, hogy mi legyen).
2018. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!