Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalja velem a barátnőjét....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalja velem a barátnőjét. De miért csalja meg, ha annyira szereti? El kéne mondanom a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki már évek óta tetszik és nemrég megkeresett, hogy többet szeretne, mint barátság. Csak ugye az a probléma, hogy barátnője van, akivel már hét éve együtt vannak. Hoztam egy rossz döntést, és lefekdtem vele, nem is egyszer, most kínoz a bűntudat. Megfontolt döntés volt részéről a megcsalás, de vajon miért csalja meg a csajt, ha annyira szereti? Tájékoztatnom kéne a barátnőjét?

2018. márc. 5. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Khmmmribiriadóóóóóó
2018. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Mi van veled? Lebuktatnád a szerelmedet is, meg saját magadat is? Rosszat akarsz magatoknak? Olyan embereknek ,akiket szeretsz. Max ne tedd többet, ha bűntudatod támadt. Amúgy téged is beengedett a szívébe. És passzolt a kémia is, szóval megtettétek.
2018. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Mondjad.
2018. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Semmi közöd az ő kapcsolatukhoz.
2018. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Itt csak a srác barátnőjét tudom sajnálni, a srác és te viszont nem váltotok ki belőlem semmilyen pozitív érzést.


A srác bizonyítványát nem kell magyarázni, de sajnos te sem voltál jobb, és ez a bűntudat az a tipikus "eső után köpönyeg". Lehetett volna több tartásod! (Ha nem tudtál a kapcsolatáról akkor még akkor bocsánat, de nekem az jött le, hogy te nagyon is jól tudtad, hogy mi is a helyzet nála/náluk.)


Ebből már jól nem jössz ki. Szerintem vállald tetteid következményeit, vallj be mindent, talán könnyít majd a lelkiismereteden. De arra készülj, hogy eléggé el leszel ítélve és sem a srác, sem a barátnője nem maradnak veled beszélőviszonyban.


És legközelebb légy okosabb. Az agyad (is) vezéreljen ilyen esetekben ne csak a szíved (és a nemi szerveid...)

2018. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Mert egy tipikus jellemtelen féreg, akinek két punci jobb, mint egy punci. Nem tudom mire számítanak a hozzád hasonló ostoba tyúkok, belemész egy ilyen megalázó helyzetbe, tálcán kínálon fel, hogy kihasználjon, aztán sírsz, hogy veled is pont annyira korrekt, mint a párjával. Megérdemled a szenvedést. Én egyedül szerencsétlen barátnőt sajnálom, hogy egy ekkora hulladékkal van együtt. Nyugodtan tálalj csak ki, még úgy is, ha ezt csak a saját nyomorult egód miatt teszed, csak a lánynak teszel ezzel szívességet.. már ha egyáltalán elhiszi neked az egészet.
2018. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Azon nem gondolkoztal el, hogy ezt mondjuk tole kerdezd meg?
2018. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De elgondolkodtam rajta. Meg is fogom kérdezni.
2018. márc. 5. 14:27
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Teged dug a csajat szereti ... de o is annyira fereg mint te .
2018. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Rövidítsünk:

"Szóval van egy srác, aki már évek óta tetszik és nemrég megkeresett, hogy többet szeretne, mint barátság, és lefekdtem vele, nem is egyszer..."

Gratulálok! Hogyha a sarki fűszeres is többet szeretne, vele is lefekszel? Ha szomszéd bácsi bernáthegyije évek óta tetszik, vele is megdugatod magad?


"de vajon miért csalja meg a csajt, ha annyira szereti?"

Mert nem szereti ANNYIRA.


"Tájékoztatnom kéne a barátnőjét?"

Hát persze. Jó kis szaftos részletekkel megtűzdelve.

2018. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!