Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy férfi eljegyezte a barátnőjét, rá 1 évmúlva szakítottak, a srácnak lett egy új barátnője és a mostani bártnője hordja az aelőző barátnőjének exének az eljegyzési gyűrűjét?

Figyelt kérdés

Sőt az exe előtti exének a gyűrűit is odaadta neki!

Valaki azt mondta erre hogy igazából nem tiszteli és szeretheti a barátnőjét...régi csajainak és volt mennyasszonyának a gyűrűit odaadni a mostani barátnőnek?!

Szerintetek? Mit jelent?



2015. jún. 4. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs pénze újat venni.
2015. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:D

XD

Azt nem hinném, van pénze...

De jó volt, jót nevettem :D

2015. jún. 4. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

azt jelenti hogy egy végtelenül bölcs,gazdaságilag megfontolt,célszerű döntésekre képes férfi,én is ezt tenném,minek vennék ujjat???

csak!! én azért értelmesebb vagyok mint hogy egyszer is nősüljek.Szóval ilyen veszély nem fenyeget.

2015. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasi lehet csak nem érzi, hogy gáz. Úgy van vele, számára nem érték és nem jelent semmit érzelmileg, ha a barátnő örül neki, hordja csak. De hogy a barátnő számára ez nem jelent problémát, az furcsa. Én nem szívesen örökölném a párom exeinek ajándékát, főleg nem az eljegyzési gyűrűt, ami ugyebár életre szóló szerelmük záloga.. Egyedül akkor lenne értelme, ha valami dédnagyszülőtől örökölt gyűrűről lenne szó, ami apától fiúra száll.
2015. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány menyasszonya volt eddig ennek a srácnak? Szerintem kényszeres eljegyző. :D
2015. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég komolytalan alak lehet, ha már kétszer/háromszor is volt/van menyasszonya, és egyhez sem ment hozzá. Így egy ilyennél simán belefér, hogy mindegyiket ugyanazzal a gyűrűvel veszi el.

Persze ha a gyűrű családi örökség, akkor érthető.

2015. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez baromság: "Valaki azt mondta erre hogy igazából nem tiszteli és szeretheti a barátnőjét." csak ezt akarja hinni h az a lány sem fontosabb neki.

Minek venne új gyűrűt ha már van??

Attól mert telik rá még nem kell mindig újat venni.

2015. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként én úgy értelmeztem, a pasi a barátnőjét nem jegyezte el, és az első csajt sem, csak a másodikat, és most az új kapcsolatában odaadta az összes gyűrűt a nőnek, hogy hordja. Ha mind a hármat eljegyezte, az más problémákat is felvet, nem csak a gyűrűt.

4-es voltam.

2015. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:D

Nos köszönöm a válaszokat.

Két menyasszonya volt, a gyűrűk NEM családi ereklye/örökségek.

A mostani barátnője is már a jegyese...

És ott virít az ujjain az első mennyaszonyának vett eljegyzési gyűrű, második menyasszonyának vett gyűrű és vett neki is egy eljegyzési gyűrűt, de az előző eljegyzési gyűrűket is odaadta neki... ezi ez? :D

2015. jún. 5. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!