Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után megmentett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után megmentett házasságok?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem laikus véleményekre, kizárólag olyanoktól, akik átélték, és sikerült helyrehozniuk a kapcsolatukat.

2018. márc. 11. 20:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem fogsz választ kapni ha a kritériumokat nézzük. Nagyon széles az ismeretségi köröm, sok válást láttam már emiatt de egyik sem jött helyre.
2018. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%

hát itt mindenki laikus, ha átélte, ha nem.

a nem laikust hívják pszichológusnak, terapeutának stb.


én a harmadik fél voltam, ők szarul voltak, érdekes, hogy a velem való affér újra összehozta őket, nemhogy nem szakítottak, hanem összeházasodtak.


ehhez persze kell egy társfüggő, szemellenzős, ostoba nő, aki eltűri, hogy a pasija más nővel kavar a háta mögött.

kell a pasi, aki kapcsolatfüggő, halál kényelmes, és nem volt kedve velem újrakezdeni, maradt a posványban, a gerincét elhajította, és miután kiderültek a dolgok, azt kamuzta a nőjének, hogy ő sosem aksrt tőlem semmit, holoott dehogynem, erről kézzelfogható bizonyítékok vannak.


szóval kérdésedre válaszolva, minél inkább elcseszett két ember, minél inkább patológiás esetek annál inkább maradnak a szarban, ha kiderül is egy érzelmi és/vagy fizikai megcsalás.


én azt gondolom, ahol ez megtörtént, nem feltétlenül kell maradni együtt, pláne ha az a fél vagy, akit megcsaltak.

legyen méltóságod, gerinced, tartásod.

2018. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
A megcsalt feleség voltam. Egyszer megpróbáltuk párterápia segítségével helyrehozni a kapcsolatunkat, de nekünk nem vált be, mert a harmadik fél nem adta fel és végül nyert. Attól még nektek bevállhat a párterápia.
2018. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Bence_ ***** válasza:
56%

Első lépés az őszinteség.

Ha új emberként kezdtek bele akkor más lesz a vége is.

Ehhez két emberre van szükség, sok erőre és munkára.

2018. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Ezt most jol olvasom, hogy pont az beszel gerincessegrol aki raugrott egy hazas ferfi farkara?...azert ez durva.
2018. márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem létezik. A megcsalás nem maga a probléma, hanem a probléma következménye.

Persze évekig lehet utána még vergődni, ha ezt a jelzést sem veszik komolyan a felek.

2018. márc. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen igaz amit a kettes ír.
2018. márc. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Elváltam. Nem bántam meg.
2018. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"én a harmadik fél voltam, ők szarul voltak, érdekes, hogy a velem való affér újra összehozta őket, nemhogy nem szakítottak, hanem összeházasodtak. "


2-es válaszoló: de ez olyan nagy baj? Végül is ha megcsalás után összeházasodtak, ők maguk ketten csak nem érezték olyan rossznak a kapcsolatukat, ezek szerint. Lehet, egy harmadik fél mást lát bele, persze.

2018. márc. 12. 15:51
 10/23 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló: nem tudtál már többé megbízni a másikban, azért?
2018. márc. 12. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!