Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg lehetetlen elhinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen elhinni hogyha egy lánynak megmasszírozzák a hátát, akkor ott nem történt más?

Figyelt kérdés

Ha kettesben voltak, és esetleg régebben kavart is az illetővel... Tudom hogy abszurd helyzet, de tényleg van ilyen.

Nekem is fura lenne, de elfogadnám, márcsak azért is mert úgysem lehet semmit bizonyítani...


2018. márc. 15. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

eleve adódik a kérdés, mi a fenének masszírozgatja egy pasi azt a csajt, akitől semmit nem akar, ez ugyanis akkor is intimitás, ha nem erotikus masszázsról beszélünk.


velem kavart egy pali, úgy, hogy nője volt, és az éjszaka közepén azt mondta csetben, hogy szívesen megmasszírozna.


na, érted.


mindenképp legyen gyanús.

2018. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is intim a masszírozás, ha nem masszőr, hanem egy ex csinálja a páromnak, az számomra kifogásolható.
2018. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én masszőr vagyok :) de nem fér a jelenlegi kapcsolatomba, hogy exeim masszírozzam. Tisztelem annyira a pàrom, hogy ilyesmin ne keljen aggódnia...
2018. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
simán elhiszem, de tényleg.
2018. márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom a Ponyvaregény idevágó részeit.


Amúgy nálunk a masszás olyannyira összenőtt a szexszel, hogy gyakorlatilag megcsalás lenne már önmagában.

2018. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Az én páromat ne masszírozza más, azt csak én tehetem meg. Én se fekszem mindenféle férfiak alá, hogy a hátam masszírozgassák. Most nem az, hogy megbszott-e vagy sem, eleve nem hozom magam helyzetbe, ha van valakim..
2018. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleg gaz!

Tudod ahol egyszer tüz volt,a làng mindig megmarad!

Lehet h a lany nem akart semmi olyat de azert gondolom

rohadt jol esett az egojanak ...

Ha van valakim nem maszok mas keze ala,söt ha nincs senkim akkor sem

ha annyira szukseges megkerem a testverem v elmegyek masszorhoz

Egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot!mert szerintem semmi ertelme

Baratok sose lesznek annal mindig több van hiaba tagadjak

ha az en parom maszirozgatna az exe mehetne Isten hirevel vissza az exehez!!

2018. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!