Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsájtanátok a férjeteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok a férjeteknek/ barátotoknak?

Figyelt kérdés
Mit tennétek ha a párotok az összeházasodásotok alatt másba lett volna szerelmes és aztán végül ti megbocsájtanátok neki mert úgy érzitek talán egyszeri alkalom.. de pár év elteltével ismét megtörténik, hogy szerelembe esik más valaki iránt?? Megbocsájtható ez az egész vagy ..helyre lehet ezt hozni? Miért lehet ez az egész? :(

2018. márc. 17. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Válnék,de rohadt gyorsan.
2018. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És ezeket a fellángolásokat ő mesélte el neked? Hogyan tudtad meg őket? Le is feküdt a másik felekkel?

Nézd, egy ember nem tud az átlag 80 évéből kb 50 évig csak egyet szeretni. A szerelem elhalványul és ha meglépi a szintet, egy magasabb lépcsőfokra, a mély szeretetre lép.

Viszont fellángolás a legtöbb helyen van, sok házasságban felüti a fejét. Sok múlik azon, hogyan kezelik a házastársak a szituációt.

Együtt vészelik át? Vagy a szerelmes fél titkolózik/megcsalja/borítja a házasságot?


Mesélj részletesebben a két esetről, mert ennyiből nem kapsz számodra megfelelő választ.

2018. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első kiderült.. a másodikra meg ...minden jel erre mutat de valójában sosem tudom, hogy mikor hazudik és mikor nem.. de elég sok olyan tényező van.. de persze semmit sem akar "bevallani" mindent tagad, mindig és nagyon kedves velem.. csak nem értem.. persze fellángolni fel lehet mert normális ha valakinek megtetszik valaki, főleg sok év után de miért nem képes tiszteletben tartani.. :/
2018. márc. 17. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ akarjátok e.


Nem vagyok szent, úgy írok neked. 15 éve vagyunk házasok, és ezalatt az idő alatt volt fellángolás mindkét oldalon, sőt félrelépés is. Engem a férjem leültetett, hogy játsszunk nyílt lapokkal, ő is tudja én is tudom, hagyjuk a baromságokat. Van két gyerekünk, és ő imádja őket, úgyhogy meg akarja menteni a házasságunk, mert ő nem fog lemondani róluk és rólam se szeretne. Mondjam meg mit akarok, őszintén. Ezek után nagyon őszintén beszéltünk egymással, talán soha nem voltunk ennyire őszinték, és kölcsönösen dolgoztunk azon, hogy visszataláljunk egymáshoz. A botlásainkat nem hoztuk fel soha, pótlékok voltak.


Mindent lehet, de csak ha a két fél úgy akarja.

2018. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Izabella220 ***** válasza:
Ez egy baromság.Az élet tele van stresszel ha mindenre az lenne a megoldás,hogy elmenekülök a gondok elől,vagy unom a szokásost akkor az már mindent megmagyaráz.Jó pl van az a kifejezés hogy szeretem a citromos fagyit de mindig eszek belőle de kíváncsi vagyok milyen a puncs és abba is belekóstolok de a citrom az mindig ott van.Sokan elfelejtik tisztelni a másikat.A megcsalás döntések kérdése ugyanannyi erőfeszítés belevágni mint ellenállni.Számomra aki megcsalja a párját az önző ember aki nem érdemel meg egy társat.
2018. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Era50 ***** válasza:
Igen sok mindent meg lehet bocsátani, az ember nem is gondolná.. És akik az ellenkezőjet mondják saját tapasztalatom szerint nem biztos hogy jártak már ebben a "cipőben" , vagy éppen nem volt még olyan kapcsolatuk ami megérte volna átgondolni ezt a helyzetet! Szerintem nagyon kevés az olyan több évig tartó kapcsolat, amelyben nem történt meg ea dolog, sajnos a hűtlenség ma már nem egyedi eset.
2021. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!