Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti, hogy mondanátok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy mondanátok el egy megcsalást az agresszív barátotoknak?

Figyelt kérdés
Megtörtént,ezen nincs mit ragozni.Magyarázkodhatnék emiatt, de már most tudom arra milyen válaszok jönnének, szóval hagyjuk is. De azért nem lenne jogos szerintem ha emiatt összeverne, mivel én fizikailag nem bántottam.Valami ötlet?? Vagy ne is mondjam el?

2017. júl. 15. 15:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
30%
Ha volt gerinc megcsalni, akkor hazudni sem lesz gond.
2017. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Kezdjük már ott, hogy miért vagy együtt valakivel, akiről tudod, hogy agresszív és simán megverne? Ráadásul nem is jó a kapcsolat, különben nem csaltad volna meg.
2017. júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem megcsalni kellett volna, hanem otthagyni. Így a lelkiismereted is tiszta maradt volna. De most már csak annyit tehetsz, hogy otthagyod.
2017. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Velem nem az. Legalább is eddig nem volt, de gondolom ez most okot adna rá.


És ne azt írjátok, hogy mit kellett volna. Azzal nem megyek sokra...

2017. júl. 15. 15:16
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ne mondd el neki a megcsalást, hanem szimplán szakíts vele.
2017. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%

Volt gerinced megcsalni, vállald a következményeket!


Vagy legyen melletted valaki, amikor elmondod neki és szakítasz vele.

2017. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Ha tényleg félsz, hogy bántani fog, szakíts azzal az indokkal, hogy már nem szereted.
2017. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
inkább gondolkozz el azon, hogy ha simán megcsaltad, akkor Te szereted e őt... gyanítom nem. hiszen rettegsz tőle. egy normális kapcsolatban fel sem merülhetne, hogy bántson téged a barátod, nem hogy összeverjen. és nyilván meg se csalnád azt akit tényleg szeretsz. szóval én inkább a szakításon gondolkodnék el a helyedben, mert nem biztos hogy ez a megfelelő kapcsolat a számodra.
2017. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Tuti nem hagyná, hogy ilyen hülye indokkal szakítsak. Meg hogy? Eddig minden rendben volt, most meg hirtelen nem szeretem?? De igazából én se szeretnék szakítani
2017. júl. 15. 15:26
 10/30 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam részleteket. De egy megcsalás még nem jelent semmit,
2017. júl. 15. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!