Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Édesapámról kiderült, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesapámról kiderült, hogy szeretője van, mit csináljunk anyával? Hogyan lesz ez tovább? Rettentően aggódok.

Figyelt kérdés

Eddig sem volt fényes a szüleim kapcsolata,el akartak válni,de a vizek kisimultak,így elbírták egymást.

Anya mégsem nyugodott.Tudom etikátlan módon,de megnéztük az üzeneteit.Jó pár nővel beszélgetett,de egy volt,akivel rendszeresen találkozott,megosztotta az életünket vele. És nem értettük félre. Mindenről beszámolt neki,és minket "ezek"-nek nevezett. Hatalmasatt csalódtam apámban. Lett volna legalább mersze kiállni elénk,hogy el akar válni!

A legrosszabb és legaljasabb a simliskedés és a hazudozás.És még nekem mondja pitiáner dolgoknál! Képmutató.

Na mindegy is. Ezek után valószínűleg elválunk. Tudom,hülye kérdés,de mit várjak? Nálatok,akiknél ilyen volt,hogyan ment ez a folyamat?

Nagyon félek,hogy itt kell hagynunk a környéket.

Most beszélik át a helyzetet. Illetve kiabálnak a szobában.

Legyetek szívesek ne gúnyolódjatok!



2018. márc. 18. 15:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon komoly probléma, hogy azt írod, "ezek után valószínüleg elválunk."


Nem, TE nem. A szüleid párkapcsolatában 2 ember van, és komoly probléma, hogy anyukád ennyire bevont ebbe a témakörbe téged. NEKED nem lesz válásod és nem a te felelősséged, hogy mi-hogy lesz. Anyukád nyilván rád támaszkodik most ebben, pedig ezt nem kellene.


Nem gúnyolódásból mondom, de tarts távolságot jobban, mert ez így nem egészséges. Ne hallgasd az üvöltést, menj, sétálj egyet!

2018. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
58%
Ez az ő dolguk, neked nem kell a döntőbíró szerepében tetszelegned. Egyébként pedig aki maga sem viselkedik etikusan, az milyen jogon kéri ugynezt mástól számon?
2018. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

#1 Amilyen gyorsan gépeltem,nem figyeltem a ragra,elnézést.

Inkább nem sétálok,hideg van kint. :P

És lehet,hogy rám támaszkodik részben. De máshova sajnos nem is tud.A súlyos betegségénél le se sz*rta apa őt.

És nem akarok helyettük dönteni kommentelők! Csak tudni szeretném,hogy ilyenkor általában hogyan történik ez.

2018. márc. 18. 15:28
 4/41 A kérdező kommentje:

#2 Ha a párodról gyanúsan süt,hogy rejteget valamit előled,nem járnál utána?

Jobb lenne,ha hagynánk,hogy folytassa ezt az egészet (főként) a mi kárunkra?

Normális az a házasság vagy egyáltalán kapcsolat,ahol ilyen folyhat?

Jobb lenne a problémán ülni? Amilyennek most kiismertem apámat,ő csak csinálná ezt,és nem menne el a francba vagy semmi.

2018. márc. 18. 15:30
 5/41 anonim ***** válasza:
65%

A baj a pártfogással az, hogy nem látod anyukád felelősségét a kérdésben. Apukád szidása tökéletesen megy már, de egy rossz házassághoz két ember kell, és két ember felelőssége is. Az, hogy az egyik lép félre először, az tény, de sosem történik 100%-ban ok nélkül.


Hogy fog menni? Meg kell egyezniük, hogy ki marad és ki megy, és aki megy, az költözik. Ha ők négyszemközt nem tudnak megegyezni, akkor a bíróságon segítenek nekik, ha beadták a válást. De ez nem megy egyik napról a másikra, hónapok múlva lesz vége. Addig rághatod magad rajta, de felesleges.

2018. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekik kell megbeszélniük. Az "ezek" szerintem is nagyon gáz, úgyhogy valószínűleg jobban jártok a válással.


Legjobb az a forgatókönyv, hogy békésen megegyeznek. Ha ők ketten jó kapcsolatban maradnak, akkor te/testvéreid nem sokat vesztek észre az egészből. Valószínű ti maradtok ott lakni, ahol vagytok. Nyerhettek két szülőt akik mind a ketten jobban érzik magukat.


Ha nem tudnak békében elválni, akkor kaptok évekre két gyűlölködő szülőt. Ha valamit tudsz tenni, akkor ez ez, világosan fejezd ki, hogy szeretnéd ha a kedvedért békében válnának. Semmilyen vitájukba ne folyj bele, mégha ez rosszul is esik először valamelyiknek. Mond meg hogy nem a gyereknek kell és nem is szabad a szülei helyett rendezni az életüket.

2018. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
0%
Ahol bizalmatlanság van, ott véget kell vetni a kapcsolatnak, nem nyomozgatni. Pláne, hogy azt nem tudjuk, hogy az anyád nem sáros-e ugyanúgy. Te persze úgy fogod a pártját, mintha ő a ma született bárány lenne.
2018. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
79%

Te maradj ki belőle ez az ő dolguk. Sajnos a kérdésed nagyon sok részletet mellőz (miért nem váltak el? ki ragaszkodott az együttmaradáshoz? anyád mennyire hagyta el magát a történet előtt? Hogyan viselkedtek egymással? apád mennyire szarik már ebbe bele?) így nem lehet jó választ adni, csak konspirálni.


Te maradj távol és ÉLJ boldogan, amennyire tudsz.

2018. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

#5 Most rójuk fel a szidást arra,hogy most derült ki.

Mind a kettőjük hibája így van,de annyit elmondok,hogy eddig SOSEM anya hagyta cserben apát.

A betegségeinél nem igazán támogatta,mindig eljárkált otthonról a haverjaival ahelyett,hogy például a kocsit megnézze,hogy mi baja és stb.

De majd kiderül,hogy anya miben vétett.

És köszönöm,hogy leírtad,hogy mi lehet majd nagyjából.

2018. márc. 18. 15:38
 10/41 anonim ***** válasza:
0%
Apáddal meg az anyád ellen nyomozgattok?
2018. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!