Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megpróbálok megbocsájtani, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálok megbocsájtani, de nagyon nehéz, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hónapja ültem az asztalnál a férjem telefonja is ott v olt, mikor jött egy messenger üzenet és felvillan egy számomra ismeretlen női arc. Hát persze hogy rányomtam és megnéztem. Ezt állt benne: Örülök hogy írtál, majd bepótoljuk.Mosolygós fejek meg kacsintós stb... Persze az előzmények ki voltak törölve így nem tudom miről írogattak. Rákérdeztem... mire elmondta hogy ez a gyógytornász csaj akihez 2 hete jár kezelésre a dereka miatt...Bevallotta hogy találkoztak volna aznap este.. de közbe jött a csajnak valami és lemondta... a hobbija és a munkája miatt is könnyen meg tudja oldani a találkozót..

10 éve vagyunk házasok, 2 gyerekünk van!

Eddig azt hittem hogy a mi házasságunk ha nem is tökéletes de jól működik. A szexualitás téren is. Szeretem a férjem.Szóval nagyon de nagyon padlóra kerültem. Miért akar mást????

Ő azt mondja hogy nem gondolkozott csak jókat nevettek együtt nem kellet semmi másra figyelnie stb..

De megbánta és engem szeret, nem tudja miért tette. Ő velünk akar lenni, nem kell neki senki más stb..

Most ott tartunk hogy együtt vagyunk megpróbáljuk helyre hozni. De nagyon nehéz...Minden nap eszembe jut... Voltatok ilyen vagy hasonló helyzetben? Ti mit tennétek?



2018. márc. 20. 15:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem szoktuk elrakni a telefonjainkat, és használjuk is egymásét! De csak úgy nézegetni nem szoktam az üzeneteit és ő sem az enyémet!
2018. márc. 20. 15:38
 2/21 anonim ***** válasza:
11%

Annyi ilyen és ehhez hasonló kérdés van, hogy nem értem az emberek miért nem képesek felfogni azt, hogy annak ellenére, hogy elkötelezed magad valakinek egy életre, nem biztos, hogy feltétlen vele akarod tölteni minden perced, és nem biztos, hogy feltétlen csak vele akarsz intim kapcsolatot ápolni?

Ezt tényleg annyira nehéz megérteni és elfogadni?

A férjed most hazudik neked, de te ebben ugyanannyira hibás vagy, mint ő. Hiszen ő sem, és te sem szeretnél lemondani a közös életetekről. Csakhogy te képtelen lennél elfogadni az igazságot, a valódi érzéseit és gondolatait.

2018. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Hm, te legalább belenéztél. Én nemrég láttam, hogy írt neki egy nő, de nem néztem bele. Azóta is facsargat a gondolat, hogy mit írhatott...
2018. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
#2 te hülyegyerek, még jó hogy nem a kérdező a hibás amiért nem engedi, hogy mással dugjon...
2018. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
Sajnálom azokat a férfiakat, akik egyszerre szeretnének családot, de nem akarnak egész hátralévő életükben egyetlen emberrel szexelni, hogy ezeket a vágyaikat nem tudják civilizáltan, nyíltan kielégíteni, miközben érzelmileg és anyagilag a családjuk mellett állnak ugyanúgy.
2018. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%
#4 Most erre mit mondjak? Fogadd el, hogy létezik másféle ember is rajtad kívül. Én ezt tartom magamra és a saját kapcsolataimra nézve érvényesnek. #2. voltam
2018. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ehhez idő kell és még akkor sem biztos, hogy minden a régi lesz. Mindenesetre adj időt magatoknak, aztán majd eldől.
2018. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbáltuk. Nem ment.

Nem voltam előtte soha féltékeny, de utána már figyeltem a gyanús jeleket. Akkor az volt a baja, hogy állandóan a nyomában vagyok. Közös programot se lehetett feszültség nélkül csinálni, mert biztos csak azért, hogy tudjam hol van. Miért ne mehetne egyedül a haverokhoz?

Jó, lazultam. Aztán egyszer mikor sörözött a haverral, pont összefutottunk. A haver fiatal vörös lányka volt. Akkor is az én ku.rva anyám, mert nyomozgatok (tényleg véletlenül jártam arra) és belekergettem más karjába a féltékenykedéssel.

El is váltam.

Életem legjobb döntése volt. Azóta boldog vagyok mással, aki a gyerekeim is elfogadta és szereti. Most jön a közös baba. :)

2018. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

De megbánta és engem szeret, nem tudja miért tette. Ő velünk akar lenni, nem kell neki senki más stb.


kamu szöveg, aminek minden nő hinni akar, miután jeges zuhanyként éri, hogy a párja mással is kavar a háta mögött.


hinni akarsz neki cefetül, alkalmazkodni, idomulni, belesimulni, még jobban megfelelni minden téren, magadat okolod, hogy biztos kevés vagy neki.


és miközben mosolyogni próbálsz, főzöl, mosol rá, szétteszed neki, közben belül rettegsz, agyalsz, a sírás kerülhet, gyomrodban a csomó, és belül, legbelül érzed, mert súg a női ösztönöd, hogy a szép ígéretek ellenére is megcsal és tilosban jár, és nem tudod lebuktatni, nem tudod sarokba szorítani, de érzed, hogy valami gáz van, és bármikor elveszítheted.


légy erős, és lépj ki, mert ennél csak ezerszer jobb társat érdemelsz.


nem lehet örökké rettegésben élni, márpedig a bizalom oda.

2018. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mind elgondolkontató! Nem tudom mit tegyek.mert ugye aki egyszer megtette az....
2018. márc. 20. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!