Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ilyenek lennének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek lennének a férfiak? Csak a lehetőség hiánya, ami visszatart attól titeket, hogy megcsaljátok a párotokat? És ezzel nem degradáljátok le magatok egy ösztönszerűen működő állat szintjére?

Figyelt kérdés

Ezt egy férfi írta:

Meggyőződésem, hogy rengetegen a lehetőségek hiánya miatt hűségesek. Míg ez nem változott, én is hűséges típus voltam. Néha-néha flörtölt velem egy lány, de ellenálltam. Aztán, amikor napi szinten előfordul, hogy olyan lányok érdeklődését keltet fel, akikért mások elárulnak a lelküket is, már kissé nehezebb ellenállni. Amikor pedig komoly személyi válságban vagy, mindent kétségbe vonsz es hirtelen egy ilyen lány karjaiban tálalod magad es csak sodródsz az eseményekkel... akkor átleped a határt. Ami onnantól kezdve már nem az. Egyrészt bűntudatot es szégyent érzel, másrészt pedig hihetetlenül élvezted a szenvedélyt. Mivel már nem definiálhatod saját magad hűségesnek, onnantól kezdve a gátlási küszöb átlepése mar nem okoz sok fejtörést



Tudom, nem egy férfi alapján kell véleményt nyilvánítani, de már elég sokan, akár itt is kifejtettétek a hasonló véleményeteket.


2018. márc. 22. 19:12
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Nem lenne reprezens a gyakori fèrfiserege???


Lehet.

2018. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

"És ezzel nem degradáljátok le magatok egy ösztönszerűen működő állat szintjére?"

Miss Provokatőr, ezt hívják állító kérdésnek. [link]

2018. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Rendszerint azok a sikertelen ferfiak ilyenek, akik legszivesebben mindenkit megdugnanak, csak nem tudnak. Aztan mire osszeszednek egy baratnot, addigra annyi serelem gyult bennuk ossze, hogy “csakazertsem” lesznek husegesek egy nohoz, ha ott az alkalom, hogy megcsaljak. De nem hiszem, hogy olyan sok ilyen ferfi lenne. Illetve szerintem ha jo emberismero vagy, akkor el tudod donteni magadtol a parodrol, hogy csak azert szeret-e, mert nincs jobb, vagy tenyleg.
2018. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Már megint csak a férfiakat szidó írás! Sokszor leírtam már: NŐvel csal a férfi. Tehát akkor nem lehet csak rájuk fogni, hogy hűtlenek, ösztönlények. A leggyakoribb felállás nős férfi férjezett hölgy. Tehát a hölgyek sem szentek. (nő vagyok).
2018. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem ilyen minden férfi. Volt barátnőm úgy, hogy jó pár lánnyal lefeküdhettem volna úgy, hogy ki sem derül. De, mivel a barátnőm szerettem, eszembe sem jutott a dolog. Egyszerűen nem adott volna a dolog semmi érzelmi pluszt.

Az írás pedig egy kattant férfi írása, amit felesleges ráhúzni minden férfira. Eleve az ilyen csicsás szövegek legnagyobb részét pár olyan ember írja, aki így próbál intelligensnek meg rejtélyesnek tűnni. És a fele kamu, ha megismered az illetőt.


"Tudom, nem egy férfi alapján kell véleményt nyilvánítani, de már elég sokan, akár itt is kifejtettétek a hasonló véleményeteket."

Aham, kifejtette pár kattant férfi meg egy csomó férfigyűlölő nő. Akkor most ez így van? Bezzeg, ha fordítva lenne megfogalmazva a kérdésed és a nőkről szólna, fel lennél háborodva? :D


A megcsalásokat nagyjából fele-fele arányban követik el a férfiak és a nők. Miről is beszélünk?

2018. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én magamra ismerek ebben az írásban. Velem is megtörtént ennek a határnak az átlépése, ami olyan új élményeket hozott amire titokban egész életemben vágytam. Természetesen hatalmas rombolást és fájdalmat vonva maga után. A komfortzónámat messze magam mögött hagyva hoztam meg ezt a döntést, amiben semmi racionalitás nem volt csakis a vágyak és ösztönök égető sürgetése. Az élet hús-vér megélése lett az eredmény, cserébe az erkölcsi, emberi veszteségekért. Nem gondolom hogy ez a tett az embert állattá degradálja, épp ellenkezőleg, nagyon is emberi dolognak tartom ezt minden hibájával együtt.
2018. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi köze ennek a lehetőségekhez - azok mindig vannak.

Jó, szerelmes kapcsolatban az ember észre se veszi őket, vagy kedves mosollyal odébbáll- kifutó, unalmas, gyűlölködő (mondjuk nekem a válás előtti éveben) meg nem degradáció, csak az embernek vannak fizikai és lelki igényei - de azt se tudom, hogy az még "megcsalás"-e.

2018. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!