Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megbíznátok olyan nőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbíznátok olyan nőben akiben tudomásotok van, hogy megcsalta már az előző párját többször is?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy ilyen lánnyal már régóta,én független vagyok,neki még van párja,de panaszkodik,hogy rossz a kapcsolata. Elég bizalmasan beszélgetünk és az is kiderült,hogy már többször megcsalta az előző párját. Úgy veszem észre,ő ilyen kapcsolatfüggő tipus lehet. Egyébként szép,pörgős nő vannak nagyon jó tulajdonságai is,de így hogy tudom ,hogy miket művelt nem nagyon tudnék megbízni benne. És szinte minden más férfi társam meg sok nő is velem egyetértene,ezek tudatában. Csak az a baj,hogy közbe beleszerettem és nem tudom kiverni a fejemből. Félek,hogy ha összejönne velem(mert ő is odavan értem) pár év alatt engem is megunna(főleg,hogy ő pörgősebb tipus ,mint én) és az nagyon nagy csalódás lenne. 36 éves vagyok lassan családot kéne alapítani,már jó lenne biztosra menni. Mit tennétek a helyemben.
2018. márc. 25. 06:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként éppen most veled csalja a párját.

Csak gondold végig a helyzetet.


Ha a ti kapcsolatotok is sz..r lesz akkor is ugyanezt fogja csinálni.

2018. márc. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Téged is ugyanúgy megcsal majd.
2018. márc. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet veled is ugyan ezt tenné.

De miért nem keresel akkor olyat aki nem ilyen típusú csaj?! Nem értem..nem ez az egy szép és okos csaj van. Sőt nagyon sok van aki nem csalna meg.

2018. márc. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én, minden további nélkül megbíznák benne. Vagy is, ennyi infó alapján. Több infó, talán elbizonytalanítana.
2018. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem törvényszerű. Az összes párom megcsaltam. A férjem az egyetlen kivétel, még csak csak eszembe sem jut ilyesmi.
2018. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én, annó hasonló helyzetben megszavaztam a bizalmat. Hiba volt. Pakold meg kétszer és felejtsd el!
2018. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy szakítani akar?

Az, hogy beismerte, hogy szar a kapcsolat meg hogy lépett már félre, inkább annak a jele, hogy csak dugni akar veled.

Ha komolyan gondolná, biztos nem mondja el, hogy lépett már félre.

2018. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megbíznék benne, de hűséget nem kellene fogadnunk egymásnak, az tuti 😃
2018. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!