Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mennyire gáz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha a barátnőm már többször megcsalta az előző barátjait?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt és mély beszélgetések közbe elmesélte hogy már többször megcsalta az előző párját, meg hogy volt akikkel többször szexkapcsolatot tartott fent évek hónapok kihagyása után,meg egy srác otthagyta és direkt lefeküdt a haverjával,hogy idegesítse ezzel. Most elégé megingott a bizalmam iránta,meg furának tartom ezeket a húzásait. Ennyi erővel eljátszhatja velem is ezeket... Egyébként szerelmes vagyok belé de most ezek tudomása után valamilyen szinten ribinek tartom és dühöt is érzek iránta. Jogosak az aggályaim,ti hogyan kezelnétek a helyzetet?
2017. ápr. 22. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem valamilyen szinten jogos... kutyából nem lesz szalonna :/
2017. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Téged is meg fog csalni.
2017. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ki kéne deríteni az okát, hogy miért csinálta ezeket. Ha azért mert kb ilyen gyerekes szinten áll és nem tud komolyan elköteleződni, akkor jogos a félelem, hogy talán nem te leszel az akinek az oldalán nő válik belőle.

Ha viszont tanult a hibáiból, akkor nincs sok félni valód.


Én hiszek abban, hogy az ember képes fejlődni, tanulni, ezt segíthetik vagy gátolhatják. Illetve vannak kapcsolatok ahol az ember kifordulhat önmagából (már ne vedd védőbeszédnek, de sokat számít partner, ezt saját példámból tudom)


Mindenesetre szerintem érdemes lenne MOST lefektetni pár alapszabályt a viselkedésével kapcsolatba, hogy meddig mehet el, hogy mikor van lapát, és mit tegyen akkor úgy érzi a megcsalás lenne a megoldás. Pl. hogy inkább öntse ki a kis szívét, de feleslegesen ne romboljon egy jó kapcsolatot.

2017. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
A barátnőd egy ri**nc b**d meg.
2017. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kutyából nem lesz szalonna.

Tudok olyat, aki minden nőjét megcsalta eddig - mondjuk a legutóbbival 10 hónapig bírta enélkül, szóval... :"DDDD Az hozzá képest sok.


21/L

2017. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek csak örülhetsz, szereti a kolbászt. Na és élelmes is, ha ép nincs a párjáé kéznél, beszerzi magának. Vagy is, egy aranyos, talpraesett lány.
2017. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz.
2017. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen konstans viszkető pinájú rinyák mind undorítóak.
2017. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen lányokat ba**dmeg... És mégis mindig ilyenekbe zúgok bele. Magamat is utálom. Én is ilyen helyzetbe vagyok mint te csak mi nem vagyunk (még?) együtt. És nem is tudom mi lesz, olyan komolytalan a lány sok szempontból. De valahogy mégis vele szeretnék lenni és azt akarom, hogy engem szeressen. Ez kábé olyan mint a rosszfiúk a lányoknál? Mert akkor ők rosszlányok :D
2017. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
69%
Miért van az,hogy a férfiaknak az ilyenek kellenek?
2017. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!