Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy férfi velem csalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi velem csalja a gyereke anyját, el szeretném mondani a nőnek, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szemét dolog. Szeretem őt, és őt pedig a nő zsarolja a gyerekkel, ezért nem mer lépni. Viszont ez a felállás egyikünkkel szemben sem korrekt, a nő tudtára akarom hozni, de azt sem szeretném, hogy erre rámenjen a jövőbeli kapcsolatunk. Hogyan mondjam el neki?
2018. ápr. 4. 04:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy!

Ha nem mer lépni, Engedd el!

2018. ápr. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%

szerintem nem tudod úgy elmondani, hogy az ne hasson ki negatívan a ti kapcsolatotokra.

ezt hogy gondolod?

beárulod "Janit", hogy vele dugsz, és akkor minden helyrejön?


a nő hogyhogy zsarolja a gyerekkel, ha nem tud arról, hogy van neki szeretője? mi a zsarolás tárgya? ezt nem értem.


igazából neked nincs alapod felháborodni ezen a felálláson.

a te státuszod a szeretői, egy házas férfival dugsz, akinek felesége és gyereke van.


és te akarod helyretenni a feleségét?



ugyanakkor a faszi megérdemelné, hogy lebukjon, mert láthatóan téged és a feleségét is kihasználja csak.


ha elmondod a feleségnek, az igazi csata utána kezdődik, és ne hidd, hogy te nem leszel megsebezve benne.


szerintem megoldás az lenne, hogy:


1. kiszállsz ebből a méltatlan helyzetből, é újralapozod az életedet másvalakivel, és nem borítod fel ezt a családit még jobban.


2. elmondod a feleségnek, hogy képben legyen, milyen gerinctelen a faszija, és te szakítasz a szeretőddel, és ugyancsak kivonulsz, újrakezded mással.



azt a variációt nehezen tudom prognosztizálni, hogyha borítod a bilit, a szeretőd majd megköszöni neked, elválik, és boldogan éltek ti együtt.


ilyen még a mesékben sincs, vagy csak ott.

2018. ápr. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

"őt pedig a nő zsarolja a gyerekkel, ezért nem mer lépni."


:D Nem nem mer lépni, hanem nem akar lépni.Nagy különbség!Neki ez így kényelmes, megvan a változatos punci.Téged meg etet, hogy tudjon dugni.

Egy újabb naiv libuska, aki bedőlt egy foglalt pasinak...

2018. ápr. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

2-es vagyok, egyetértek 3-sal.

pont ezt a zsarolásügyet nem értem, és azt sejtem én is, hogy szépen meg vagy vezetve.

ha viszont így van, akkor nyomd fel a faszit az asszonynál, megérdemli.

viszont ha ilyen gerinctelen, miért vagy vele, miért lettél a szeretője, és miért vele tervezed a jövődet?

hiszen téged is bármikor megcsalhat, ha össze is jöttök.

2018. ápr. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

A jövőben gyülölni fog téged a szeretőd, mert elvetted tőle a feleségét és a gyerekét, ráadásul lebuktattad mindenki előtt.

Még hogy nem lesz hatással a jövőbeni kapcsolatra...

Ha zsarolja a feleség, akkor tud rólad. Valószínűleg nem is te vagy az első szerető, akiről tud.

Ez a pasi sose lesz a tiéd. Nem fogja elhagyni a feleségét. Pedig megérdemelnéd....

2018. ápr. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
86%
Azt én sem értem, hogy mi a zsarolás alapja. Gyerekkel zsarolni meg nem tudom hogy lehet valakit. De mindegy is, mert a pasi nem akar onnan leválni. Ha beárulod, akkor sem fog változni semmi, max veszekednek, de te nem leszel többet képben.
2018. ápr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
ne férjen már bele ez az otrombaság az egódba! kismillió pasas van rajta kívűl!!!
2018. ápr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
"pedig a nő zsarolja a gyerekkel, ezért nem mer lépni." - hat valamit neked is kell mondania, ha tovabbra is beled akarja verni. Ne aggodj, a no arrol sem tud, hogy egyaltalan problemak lennenek, nemhogy zsaroljon (ilyen nem is letezik...).
2018. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%

Dugtál vele nem?

Ez esetben jobb lesz ha csendben maradsz.


Ha ennyire zavar már az elején el kellett volna küldened-.

Nem jogos a felháborodásod.

2018. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez felejtős inkább...mi az, hogy nem mer lépni? Persze, majd te lépsz helyette....na neeee.
2018. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!