Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket nem szabad mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket nem szabad mondani, mikrol ne beszeljen egy ferfi, ha csak szimplan beszelgetni akar egy novel?

Figyelt kérdés

2017. dec. 9. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ex, szex
2017. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az elso irja.
2017. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig ez nbem nehéz, felületes téma millió van a világon és a "csak beszélgetésben"' általában ezeket várják el az emberek. Szóval bármiről beszélhetsz, kivéve: belső gondolataid, érzéseid, kapcsolataid, emlékeid. Az már senkit nem fog érdekelni.


Maradnak a dögunalmas felületes dolgok.

2017. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem érdekel a belső gondolatai, persze csak módjával. Az 1#es válaszolót még kiegészíteném azzal hogy nem szeretem ha női dolgokról beszél , kérdez mint pl menzesz,na, akkortól tudom hogy dobni kell.
2017. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hány kiló! El ne felejtsd!
2017. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:

Ez hulyeseg, amit az elso irt, en szoktam mindkettorol beszelni s megsem erzem azt, hogy kellemetlen lenne. Sőt!


Mindenrol szabad beszelni! Csak figyeld, a partner reakciojat, hogyan viszonyul a temahoz. Beszelhetsz a politikai nezetedrol a vallasadrol is mert lehet a lanyt pont ez erdekli. Talakoztam olyan lannyal akiket felszines dolgok erdekeltek, de azok nagyon, vele arrol vdumaltunk, volt akit nagyon mely dolgok vele meg arrol beszelgettunk.

Amit mondanal egy baratodnak, azt nyugodtan mondhatod a lanynak is.

A szex nalam vizvalaszto, te nem vagy kivancsi hogy mennyire illenetek ossze? Erted egy olyan lannyal eleve nem eroltetem az ismerkedest aki azt mondja, hogyegy honapot kell varni a ferfinek, mire hajlando vele lefekudni. Abbol nem lenne kapcsolat, az ilyen no a szexet hasznalja fegyverkent. Az jobb ha minel elobb kiderul.

2017. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- exét ne szapulja (nem kell titkolni a rosszat róla, de ne csak az legyen az első beszélgetés témája, hogy az ex mekkora egy kihasználós hűtlen hülye p...a volt)

- szex és arra utaló "pajzánságok" (borotválja-e lent, hány pasassal volt már, szeret-e szopni stb.)

- egészségügyi témák közül a bizarrabbak és az undorítóbbak (aranyér, hasmenés stb.)

- ne tesztelgesse nagyon nyilvánvalóan, mennyire golddigger

- ne tervezze el 5-10 évre a kapcsolatukat és 1. randin ne merüljön fel még házasság és gyerek

- ha nem hivatalos randi, csak utcán beszélgetés, vallásról se kérdezzen

2017. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!