Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jártatok már úgy, hogy kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy kiderült, hogy kavartatok egy pasival, akinek párkapcsolata volt, és a lebukás után titeket tett meg bűnbaknak, azt kamuzta be otthon, hogy ti másztatok rá, mikor ő is benne volt a dologban?

Figyelt kérdés

ezt hogy dolgoztátok fel? vagygy mit tettetek?


ennél szemetebb dolog kvbés van, mint hogy kavar, flörtöl, hazudik is a párkapcsolatáról például, hogy szar otthon minden, bátorít, belerángat egy 3 szögbe,majd mikor lebukik, akkor letagad mindent, és azt kamuzza, te másztál rá, ő nem akart semmit.



#hazugság #megcsalás #tagadás #felelősség kerülése
2018. ápr. 26. 02:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem vagyok annyira ostoba, hogy bedőljek a "de rossz nekem otthon" szövegnek. Akinek rossz, az elválik, nem pedig eljön kisámfázni, utána meg hazakúszik anyuhoz a hitvesi ágyba.
2018. ápr. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Eleve hazudik a jelenlegi párjának, akkor majd gondolod, hogy veled nem ugyanígy jár majd el? Ez egy embertípus, konkrétan féregnek nevezik. Rád is tudnék jelzőket mondani, de azt inkább nem teszem.
2018. ápr. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt csak, hogy nem tudtam arról, hogy volt menyasszonya. Sétáltam a belvárosban, és ott enyelgett egy lánnyal a kávézó teraszán. Egyértelmű volt, hogy nem csak haverok... Én meg elég temperamentumos típus vagyok. Odamentem a pasihoz, hogy szégyellje magát, amiért hetek óta szédít, írogatja, hogy milyen szerelmes, meg hogy milyen komolyan gondolja velem. Erre mással smárol? Megcsal?

Képzelhetitek, hogy mekkora szemekkel nézett a menyasszonya. De az én szemszögemből engem csalt. A pasi hirtelen meg se tudott szólalni.

Otthagytam őket, hogy részemről soha többé hallani se akarok a kedves vőlegényéről.

Természetesen ők is szakítottak.

Egyszer összefutottam a csajjal, látásból ismertük egymást, akkor mondta, hogy rám nem haragszik, és örül, hogy időben kiderült, milyen alak a vőlegénye.

2018. ápr. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy dolgozom fel, hogy megértem, nagyon tanulatlan.

Beszélj a feleségével.

2018. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen kaptam az első ajánlatot egy nős férfitól, ha akkor átláttam, hogy hazudozni akar, és taszított ez az egész, akkor más 20-30-40 évesen miért nem képes erre, szánalmas.
2018. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
aki alapból titkos viszonyt folytat, az képes és ügyesen hazudik. szóval miért lepődsz meg, ha téged sároz be, hogy mentse a bőrét?
2018. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy dolgoznám fel, hogy nevetnék egyet, és égne a pofám, hogy egy ostoba fajankóval volt dolgom. :D


Ugyan már. Eleve aki ezt a szöveget beveszi (elhiszi), hogy "rámmászott a csaj, ezért dugtam meg"...arról is megvan a véleményem.


Mindent akarnak csak az igazságot nem. Itt te vagy a hibás.

Ők meg együtt akarnak maradni, ezért.

Remélem tudtam segíteni megérteni a pszichés hátteret. :D

2018. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?Túl tetted magad?
2019. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!