Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bukott le párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bukott le párotok, miután megcsalt?

Figyelt kérdés
Hogyan jöttetek rá?

2018. márc. 29. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
otthagyta a gumit a földön.
2018. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Bejelentkezve maradt messengerben...
2018. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az a nő jelentette az esetet nekem, akivel kavart
2018. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először csak a viselkedése miatt volt gyanús, majd másodszor a rokona elmondta, mert neki meg ő mondta el.
2018. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
HPV okozta problémái lettek és én rendes férj létemre mindig bekísértem a nőgyógyászához.Aztán az egyik alkalommal gratulált nekem a doki,hogy apa leszek,mert a feleségem 5 hetes terhes.Mivel a betegségére hivatkozva mi 3 hónapja nem voltunk együtt,így egyből leesett,hogy miért kellett pár héttel azelőtt olyan sokat beszélgetni a munkatársával.
2018. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Messenger üzeneteit láttam. A munkatársával hetyegett...
2018. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó Isten 5-ös ez nagyon durva! Párom még csak el sem visz pl.nőgyógyászhoz,de ha netán mégis akkor meg be tuti nem jönne még várakozni se. Te meg ilyen támogató voltál és ezt kaptad. És milyen jelenet zajlott le ezután a rendelőben? El sem tudom képzelni milyen szörnyű lehetett.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Nálunk úgy volt,hogy szó nélkül mennem kellett a házunkhoz ami tudtommal albérletbe volt kiadva,mert gyorsan meg kellett néznem valamiért a postaládát. Mire a régi Szomszédasszonyom értetlenkedett,hogy hát Én?...

2018. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A laptopjàt nàlam hagyta mikor melozott és a keresési előzményekben talàltam sok női nevet randioldal .Kiment telefonàlni nem tudtam hogy kivel beszél ezt párszor eljàttszotta.
2018. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom szólt, hogy aki a gázt szerelte nálunk pár hónapja, még mindig jár hozzánk, amikor nem vagyok itthon.
2018. júl. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!