Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak megcsalasnak szamitana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak megcsalasnak szamitana ez nalatok?

Figyelt kérdés

Gyalog jottem haza a melobol. Es utkozben odajott hozzam egy srac. Csak ugy megszolitott,koszont es mondta,hogy mar regota ugyan arra fele megyunk hova tartok. Kiderult hogy amugy 20 percnyire lakunk egymastol es a belvarosbol indultunk hazafele..kb 40percet gyalogoltunk,mert kicsit varoson kivul vagyunk. Ez ido alatt csak beszelgettunk. Altalanos dolgokrol,melo,suli, ilyesmi. Es a vegen megkerdezte a nevemet. Teljes nevvel mutatkoztam be es o is. Remeli hogy talalkozunk meg stb. Aztan ma facebookon bejelolt. Konnyu volt igy hogy latott eloben es a profilom nevem alapjan felismert. Visszaigazoltam es dumaltunk par sort de semmi kulonos. Velem egy idos a srac,jofej aranyos nagyon szimpi,de ennyi. A baratom meg megkerdezte hogy kinek irogatok?? Es elmondtam neki oszinten mindent de tok roviden mivel mit magyarazzak semmi sem tortent igazabol. Azt mondta hogy konkretan a pfjaba mondtam,hogy megcsalom. Ez akkora hulyeseg. Csak szoba elegyedtem valakivel. Es amugy barki lett volna az az idegen ugyan ugy beszelgetek vele. Pl van egy idosebb holgy (hozzam kepest az) (40valahany eves) akivel heti 2-3x biztos osszefutok es akkor beszelunk. Az bezzeg nem gond le se...ezt a sraccal valo beszelgetest mar ti is ennyire rossz neven vennetek?


L


2018. máj. 3. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem megcsalás.


De vigyázz, ha férfi az eladó a boltban, ne hozzá menj, mert még a végén vele is "megcsalod"...

2018. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem megcsalás,de annak talán az első lépcsőfoka LEHET. Gondolom ez bosszantotta fel a párodat. Simán csak féltékeny.

Ha párod csinálná ezt egy csajjal téged az egyáltalán nem zavarna?

2018. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2018. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Ez marhaság. Nem csaltad meg.

31/f

2018. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
A palid egy féltékeny majom. Nem megcsalás.
2018. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Nemtom ha az én párom csinálná ezt egy csajjal akkor én ideges lennék...
2018. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem megcsalás, de az tény hogy ebből könnyen LEHET az is. Fordított esetben engem is zavarna.
2018. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen szintű féltékenység paranoiát eddig csak csajtól láttam.
2018. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
A párod férfi, tudja hogy fiú nem barátkozik lánnyal, csak ha akar tölle valamit. Engem is zavarna, de én a páromba maradéktalanul megbízok, ő elhajt minden udvarlót ☺
2018. máj. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán értem hogyan jön ide a megcsalás 😃


Az viszont nem lenne meglepő, ha a srácnak hátsó szándékai is lennének. De amíg nincsen, addig semmi értelme hülyeségeken agyalni.

2018. máj. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!