Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nektek megcsalásnak számítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek megcsalásnak számítana a hosszú flört ugyanazzal az emberrel?

Figyelt kérdés

Csak a "játék" és az izgalom miatt indult, de már több mint fél éve tart, hogy rendszeresen flörtölök egy házas férfival. Az elején semmi konkrét nem volt, csak dumálgattunk, aztán 2-3 hónap után elkezdte chaten pedzegetni, hogy bejövök neki és szépen lassan átfordultak a beszélgetéseink ilyen témákra.

Rendszeresen találkozunk, de sosem próbálkozott be ténylegesen és én sem nyomultam rá, megmaradt ezen a szinten a flört. Eddig úgy voltam vele, hogy ebben nincs semmi, mégis, mivel mostanában egyre vadabb témákat feszegetünk, hatalmába kerített az az érzés, mintha rendszeresen csalná velem a feleségét...


Ti hogy reagálnátok erre, ha kiderülne a párotokról egy ilyen? Vagy a magatok részéről, csináltok-e ilyet a párotok mellett?



2017. ápr. 25. 09:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Nézd, a flört nem megcsalás...ha csókolóztok, pettingeltek, lefeküdtök egymással az nyilván más. Ha rám hallgatsz tisztázzátok, hogy ki mit akar, mert belerondítani egy házasságba azért nem olyan, mint venni egy kiló kenyeret.
2017. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem attól leszel nagy nő, hogy házas pasikat próbálsz elcsábítani, inkább veled hasonló egyedülállóakkal flörtölgess vagy legalább tisztázd a férfivel, hogy mit akarsz és nincs félreértés.
2017. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Gratulálok b***zdmeg, pusztán a játék és az izgalom kedvéért belekavarsz egy házasságba.

Remélem, egyszer az ilyen sz***r embereket összegyűjtik és elgázosítják.

2017. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tisztáztuk, hogy nem akarunk egymástól semmit, én sem akarom elcsábítani. Egyszerűen jól esik, mert 3 éve vagyok egyedül, esténként otthon ülök a lakásban magányosan (egy alvó gyerek mellett), és jól esik, hogy valaki kicsit nőnek néz, legalább így. Hidd el, hogy nekem is jobb lenne találni egy egyedülálló normális férfit, aki elfogad a gyerekemmel együtt..sajnos ez úgy tűnik, várat magára.
2017. ápr. 25. 10:15
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez az! Flört-holokauszt. Ez aztán az ötlet. Öljünk meg mindenkit, aki flörtölni mert valaha is házas emberekkel és maradjanak csak a makulátlanul tiszta erkölcsű és feddhetetlenül bűntelen emberek a világban! Ja, hogy ők nyírták ki az emberiség felét? Az mindegy. A NAGYOBB JÓ érdekében tették. Ez lenne az ideális világ :)
2017. ápr. 25. 10:17
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Tökmindegy, hogy nekünk megcsalásnak számít-e. Ha a feleségnek annak számít, akkor annak számít.


Szerintem ne parázd túl ezt. Nem a te felelősséged összetartani az ő családjukat, de nem árt, ha figyelembe veszed ezt is. Jó lenne, ha tisztáznátok azt, hogy mit vártok ettől a "kapcsolattól", hova vezet, mik lehetnek a hatásai másokra. Aztán ennek fényében döntsétek el, hogy megéri-e folytatni.


A fröcsögő idiótákat meg ne vedd túl komolyan. Csak itt próbálják megtorolni a sérelmeiket, amiket a való életben túl csicskák voltak megfelelően kezelni.

2017. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Ahelyett hogy az idődet és az energiádat egy teljesen értelmetlen flörtre pazarlod, inkább azon fáradoznál, hogy egyedülálló férfiakkal ismerkedj. Csak gondolom neked ez így túl kényelmes. Eléggé szánalmas hogy fél év alatt nem tellett többre, csak egy házas férfival való flörtre. Ha annyira zavarna, hogy esténként egyedül vagy a lakásban a gyerekeddel, akkor tennél is érte. Ahhoz meg csak gratulálni tudok, hogy egyeseknek más emberek véleményétől (flörtjeitől) függ az hogy esetleg nőnek érzi magát. Önbizalomhiányos emberek ebben élik ki magukat, mások kárára. Azt senki ne próbálja nekem beadni, hogy az normálisnak számít, ha vkivel már féléve enyelgek a neten és élőben is, miközben azon siránkozok, hogy jaj milyen magányos vagyok. A többi csak kifogás.
2017. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, honnan veszed, hogy nem teszek semmit? Hidd el, hogy nem csak otthon siránkozok, de r...dtul semmi nem jött össze az elmúlt 2 évben. Volt pár szarul sikerült randi, néhány férfi, akinek csak arra kellettem, mert gyerekem van és ennyi. A társkeresőktől már a hideg kiráz, két hetente 1x tudok kimozdulni otthonról, tényleg iszonyatosan sok lehetőségem van...

Igen, önbizalomhiányos vagyok, hogy senkinek nem kellek. Kövezz meg!

2017. ápr. 25. 10:49
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Van egy elképzelésem a híresen ártatan flörtről, de szerintem ez nem az.

Sokkal intmebbnek tűnik, mintha egyser megd...na egy k...vát. Holott elvben csak a másodikban volt szex. Ha a férjemmel történne, mégis az elsőbe pusztulnék bele. Nem tudom, értitek-e, mire gondolok.

2017. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel együtt nem te vagy, aki megcsal vagy nem csal meg. A pasika kicsit sem érzi rosszul magát?
2017. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!