Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés

Már szakítottunk, szóval ez csak ilyen utólagos gondolkodás, a helyzeten nem változtat.


2 hónappal a szakítás után már az új nőjével tett fel képet facebookra, amit a mi kapcsolatunk alatt egyszer sem volt képes megtenni, különböző kifogásokkal indokolva. De ha kértem, hogy ha csúnya vagyok, vagy szégyell akkor mondja meg mert akkor nem kell velem lennie, akkor mindig mondta, hogy jaajj, dehogyis, nem ezért nem rak ki képet stb.. (és hozzátenném nem csak pár hónapig voltunk együtt)


Aztán kiderültek olyan dolgok a csajról, hogy volt egy bizonyos közös hely, egy közösség ahova mindketten jártak, heti 1-2 alkalommal. Bár a párom néha engem is elvitt oda magával, és mindenki tudta, hogy együtt vagyunk, mégis feltételezem ott ismerkedtek meg. Volt, hogy nekem haza kellett mennem (más városban lakunk), és úgy volt eljön velem haza a hosszú hétvégére, de végül helyettem azt a programot választott ahova említettem, hogy ez a csaj is oda járt. Vagy például a héten csak 2 napon volt lehetőségünk együtt menni, ő mégis a második napon már reggel hazament, hogy nehogy lemaradjon az említett programról. Mindig ezt a bizonyos programot választotta helyettem, pedig így is heti 2szer volt, tehát ha a találkozásunk helyett nem oda megy, akkor is heti 1szer ott tudott volna lenni. (Remélem érthető csak nem akarok konkrét helyet leírni)


A vége felé már volt olyan, hogy láttam egész nap fent volt facebookon, de engem egész nap nem hívott és nem is írt, majd mikor felhívtam kikérte magának, hogy azért nem ért rá felhívni, mert épp a neten vásárolt valamit (??) (vagy éppen mással beszélgetett?)


Ami még gyanús, hogy mikor már pár hónapja együtt voltunk, kiderült, hogy mikor engem már meg akart csókolni (de nem hagytam), és már nagyban fűzögetett engem, még együtt volt az exével. Persze én erről akkor nem tudtam, akkor alapból nem mentem volna bele semmibe amíg nem zárja le a másik kapcsolatát. Ebből kiindulva, lehet hogy ez a szakítási stratégiája, hogy addig nem szakít, amíg nem talált valaki mást?


VISZONT, ami miatt kételkedem: A telefonját, facebookját soha nem rejtegette, nem titkolta. Sokszor ha a kezemben volt éppen a telefonja és jött egy üzenet, még kérte is, hogy nyissam meg, olvassam fel neki és válaszoljak rá... Ezért aztán nem is gondoltam volna, hogy aggódnom kellene. Meg nem is olyan jó pasi, hogy tapadnának rá a csajok, szóval nem Zac Efronnal jártam vagy ilyesmi :D



Szóval ti mit gondoltok? Nem mintha ez utólag változtatna bármit is, de azért kicsit szíven ütött a dolog, főleg, hogy én tényleg mindenben támogattam, és bíztam benne.

Vagy lehet, hogy együtt nem voltak még, csak már készítette elő a a következőt mikor érezte, hogy nálunk már a végét járja a dolog?



2018. máj. 17. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"Ebből kiindulva, lehet hogy ez a szakítási stratégiája, hogy addig nem szakít, amíg nem talált valaki mást?" - Valószínűleg ez a helyzet. Egyébként meg nyugi, amíg nem találja meg azt a nőt, akiben igazán emberére talál, addig mással is ugyanezt fogja csinálni, tehát esélyes, hogy az új nő is így fog járni. Volt egy ilyen exem.
2018. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis hülye gyerek volt csak. Ugye mindig mondják, hogy: Valaki mindig jobb lesz nálad valamiben. Na szerintem a srác még azt sem tudja igazából kihez, mihez vonzódik, csak vergődik és próbál jól kijönni mindenből. Tehát volt egy kapcsolata, jöttél te és kb hidegvérrel a másikra tekintve felszedett. Most jött a közösségi csaj és te lettél ott hagyva. Az ilyen srác k...ra nem tudja mit kezdjen magával. Csak jön valaki aki pl jobban néz ki vagy viccesebb, mint az előző és hopp már megy is. Az ilyen amit ő csinál csak fellángolás és nem komoly érzelmeken alapul. Aztán míg jó neki, míg nem jön egy “jobb” addig marad.

Az tény, hogy ilyen céllal találkozgatott a lánnyal, és igen szerintem ez jó megfogalmazás volt, hogy előkészíti a terepet. Mert amíg a következő nem biztos, addig téged sem akart ott hagyni. Ez a két székes dolog.. Nem hülye a srác, de nem is tisztességes.

2018. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

"Két ember közt legrövidebb út az egyenes beszéd..."

Kérdezd meg tőle és ne őrlődj rajta. Végülis mi oka lenne nem őszintén válaszolni?

Ha át is úszott egyik kapcsolatból a másikba, attól még becsülhetett téged annyira, hogy nem csak a kaland kedvéért kavart. Nem akart elveszíteni amíg nem volt biztos az újban, ehhez idő kell, nem ítélem el.

Nem vagyunk egymás tulajdona, ha szereted, engedd el.

2018. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Elengedtem én, nem erről van szó, hagyom, hogy azt csináljon amit kb 3 hónapja egy szót nem beszéltem vele, szóval el van engedve.

Csak én azt gondolom, hogy ha valakit szeretek, vagy szerettem, akkor tartozom neki annyival, hogy szólok, hogy "figyi, már más tetszik, ne legyünk együtt többet". De még ennyire sem méltatott, a szakítás témát is én hoztam fel, mert éreztem, hogy valami nem okés, ő csak "belement".

Szerintem gyáva alak az, aki nem mert kilépni egy kapcsolatból ami már nem jó, addig amíg nem talált mást. Mindössze nagyot süllyedt a szememben, ennyi.


De szó sincs olyanról, hogy nincs elengedve. :)

2018. máj. 17. 14:32
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Lépj tovább. Jelenben élj, jövőt tervezd. Ha a múltból tanultál, e téren felesleges rá gondolni.
2018. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván ha tudnám, megmondanám neked, hogy megcsalt- e a kapcsolaton belül vagy csak előkészítette a terepet és nem történt megcsalás. Szerintem teljesen lényegtelen amúgy... Ezt csak ő tudhatja és a másik csaj.
2018. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

tipikus kapcsolatfüggő nyomorult, volt szerencsétlenségem hasonlóhoz.


engem úgy fűzött, hogy párkapcsolatban volt, az előző kapcsolatait is az jellemezte, h. még együtt volt az aktuális párjával, de már udvarolt titokban másnak, és ahogy az új nő a horgára akadt, dobta a párját, de mindig csak akkor ha az úúj nő stabilan megvolt, és költözött is össze vele.


nem tartott 2 kapcs. között még 1 hét vagy hónap szünetet sem.

2018. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, csajjal együtt voltam fél évig, semmit nem akart fbn kitenni, ami annyira nem zavart, mert nem vagyol facebook őrült és azt hittem ez is egy hasonlatosság köztünk, majd amikor szétmentünk másnap már kapcsolatban volt a státusza és volt kinn közös képük :)


Egyébként ő félrekefélt, szerintem nem is csak egy valakivel, valszleg én csak a szexuális igényeinek kielégítésére voltam a biztosíték.

2018. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem csalt meg,velem volt. Na nem ám,de Te lehetsz velem ;) ;)
2018. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ezt csak ő tudhatja és a másik csaj." - Még az sem biztos, hogy a másik csaj tudja.


Lényegtelen. :-)


Kérdező, nem biztos, hogy azért lépett ki, mert rossznak ítélte meg a kapcsolatotokat, csak nem jelentett az egész annyit neki, hogy dolgozzon rajta, az is lehet, hogy soha nem tervezett veled komolyan. Az is lehet, hogy még soha senkivel nem tervezett komolyan, igazából nem lényeges, te tanulj belőle, ennyi a fontos részedről.


Az az exem például úgy volt, hogy volt egy lány, akibe nagyon belezúgott, együtt is voltak, de a lány csúnyán szakított vele, ráadásul a szülei is elváltak, az anyját rajtakapta az új pasijával, szóval összekutyulódott minden a fejében, és így állt a kapcsolataihoz is, egyikből ki, másikba be, akár éles váltásban, akár átfedésben, rám kb. fél évet szánt főiskolás éveink alatt, aztán jött a következő. Hogy azóta talált-e valakit nem tudom, pár exét ismertem, néhány éve (sok évvel azután, hogy engem otthagyott) láttam egy legújabb csajjal, mikor bevásárolni mentem egy nagy üzletközpontba. Igazából már semleges és tanulságos emlékként maradt meg, az ő élete, az ő dolga, én továbbléptem. Nem kezdenék vele újra, de fel sem kavar semmilyen szinten az emlék. :-)

2018. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!