Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a nők, akiket a férjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akiket a férjük megcsalt, milyen gyakran gondoltok arra szorongva, hogy mi van, ha titokban megint mással kavar a párotok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Sosem gondolok rá. Aki megcsalt, azt elhagytam. Most egy rendes ember mellett élek. Fel sem merül.
2018. ápr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szövegértelmezés!

nyilván a kérdésem azokra a nőkre vonatkozik, akik megbocsátottak a párjuknak és még mindig együtt vannak.

hogy ők mennyire szoronganak egy újabb megcsalástól.

2018. ápr. 14. 06:48
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
De igen tartok tőle. De szeretem és bármit megbocsátok neki
2018. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"De szeretem és bármit megbocsátok neki"


és ezt ő maximálisan ki is használja.


sosem értettem, miért csinálnak egyes nők magukból felmosórongyot, amibe bármit bele lehet törölni, eldobni, majd visszamenni hozzá.

2018. ápr. 14. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem akik annyira ostobák, h megbocsátanak, azok vannak annyira planktoni szinten, hogy gondolkodni sem tudnak, így nem is szoronghatnak.:D

Csoda h lélegeztetőgép nélkül tudnak levegőt venni.

2018. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 De La Cruse ***** válasza:
57%

Teljesen jogos a félelmük.

Általában azokat a férfiakat találják más nő ágyában akik otthon nem kapnak tiszteletet, tehát a párjuk a véleményüket nem fogadja el, nem engedik vezetni a családot, megpróbálják beosztani a férjüket, hogy mit csináljanak.....Szeretet megvonást, szex megvonást kapnak, miközben a feleség azt hiszi, hogy mindent jól csinál és mennek előre a dolgok.

Pedig éppen rombolnak!

A kiderült megcsalás után még jobban beszigorítanak ezek a hölgyek és kínozzák a bűntudattal a férjüket, lelki terheket tesznek rájuk amit még jobban nem visel el a férfi lélek és zsarolva is vannak a feleségek által az elkövetett megcsalással.

Aztán jön egy idegen nő aki ki van éhezve és csak ennyit mond a férjnek:

-De jó ötleteid vannak!-

Vagy

-Milyen jóképű vagy.

Egy időben az útszéli pillangóknak elég volt az ilyen férfiakat úgy szólítani, hogy:

-Szőke hercegem....

Még ha alacsony és kopasz volt a férj akkor is örömmel ment az ágyába és kielégülve, és lelkileg is ápolva tudott eljönni onnan.

Nem is léteznének prostik és kocsmák ha nem lennének rossz feleségek.

A nők az egyenlősdiséges feminista mozgalomban csak odáig jutottak, hogy azt hiszik, hogy ők jobbak a férfiaknál de nem lettek jobb feleségek....sőt elviselhetetlenebbek lettek szavazati joggal.

2018. ápr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!