Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor ismerkedtek valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ismerkedtek valakivel és fokozatosan adódnak témák randiról randira, majd a volt kapcsolatokra, múltra kerül a szó, ti milyen részletesen mesélitek el, mekkora jelentőséget adtok ennek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Ez attól függ, hogy a lány éppen mit akar hallani.


A lába közé vezető út az, amely eldönti, hogyan cselekszem.

2018. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na de kérem... komoly válaszokat!
2018. máj. 18. 11:55
 3/14 anonim ***** válasza:

Nincs nagy jelentõsége a múltnak, ha errõl kérdez válaszolok, de minek ebbe annyira belemerülni.. Általában nekik sem kellemes téma, ezért nem is fognak errõl sokat kérdezni.


Amúgy nehezen értelmezhetõ kérdés így a “megcsalás” kategóriában, hogyan is jön ez ide??

2018. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Volt egy exem volt neki egy kislánya,szétmentünk. Randiztam egy állománnyal gyerekekre terelődőtt a szó,elszóltam magam. Kérdezgetett a randipartnerem ...eleinte 1-2 szóval válaszoltam ,sokadik kérdésre sok szóval. Randi végén azt mondta a lány nem vagyok túl az exemen. Pedig nagyon is! Megfogadtam soha semmit max ha már 1éve együtt vagyunk.
2018. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Amennyire részletesen kérdez.

Nincs semmi titkolnivalóm, bármit szívesen elmondok, de kérdés nélkül nem fogok mesedélutánt tartani az exeimről.

2018. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#3 Mert sokan csalták meg már a párjukat és nem biztos, hogy a többség ezt elmondja.
2018. máj. 18. 12:00
 7/14 A kérdező kommentje:
(pedig fontos lenne - vagy tévedek?)
2018. máj. 18. 12:00
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Én elmondtam mindent amire kíváncsi volt, azt is hogy megcsaltam az exem. Ez vagyok, ez van, ez a múltam, kell vagy nem. :)
2018. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Hu, hat konkretan szerintem senki se fogja bevallani hogy megcsalt valakit, ha komoly kapcsolatra vagyik, meg bunkosag is megkerdezni, hogy csaltal e meg valakit az exeid kozul. Attol, hogy nem, meg nincs garancia hogy a jovoben nem fog megtortenni. Maximum terelheted a temata huseg fele, megtudhatod, hogy gondolkodik errol.


Volt pasim, aki az ismerkedes alatt nagyon szeretett beszelni az exeirol, tul volt rajtuk, de o erdekes temanak tartotta. Az elejen zavart, aztan rahagytam :-)


Egyebkent van akivel mar kapcsolatban beszeltunk eloszor volt kapcsolatokrol, azt is csak futolag. Pl fogalmam sincs, a parom elottem levo baratnojerol, mikor szakitottak. Nincs is jelentosege.

2018. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#6 Gondolom magadból indulsz ki.

Nem mindenkinek a megcsalás az ok a régi kapcsolatainak az elmúlására. Lehet hogy te sok ilyen embert ismersz, de elég furcsa hogy azt feltételezed, hogy a legtöbb embernek errõl szól a volt kapcsolata. Nem mindenki szégyelli a múltját.

2018. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!