Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Távkapcsolatban hogyan tudhato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban hogyan tudhatom hogy megcsalnak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 20. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Honnan tudhatnád? Sehonnan, ezért nem megy mindenkinek a távkapcsolat, mármint azoknak nem, akik betegesen féltékeny jellemek.
2018. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem lehet tudni! Se távolból se ha itt van... Csak ha lebukik valahogy vagy elhagy!

De jelek lehetnek az elhidegülés, hogy nem keres, nem érdeklődik, közönyös. Meg lehet érezni hogy baj van, de tutira nem lehet tudni mert tagadnak!

2018. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor 2 telefonja lett, akkor már fura volt.
2018. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval hogy ha van mikor napokon keresztül nem beszélnek a felek egymással, azt vehetjük elhidegülésnek?
2018. máj. 20. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát..mondd el neki, hogy úgy érzed, keveset beszéltek, és kérdezz rá, hogy mi ennek az oka. Neki így elég-e, vagy már nem érdekled.
2018. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki. Mondtam hogy zavar és fáj hogy nem beszélünk. Elsőre nem változtatott. De aztán mondhatni "bekeményítettem" és szóltam neki újra. Azóta rendszeresen beszélünk, de nem mernék rá fogadni hogy csak kényszerből beszél velem. Na mindegy.
2018. máj. 20. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran találkoztok?
2018. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eleinte hetente találkoztunk de aztán ezek az alkalmak fokozatosan lecsökkentek és már havonta 1x
2018. máj. 21. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Uristen hat jo gaz
2018. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!