Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Megcsalnak" a barátaim, vagy...

"Megcsalnak" a barátaim, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves lány vagyok. Egy debreceni gimnáziumba járok, de egy, a városhoz közeli faluban élek, itt nőttem fel. Van jópár barátom, eddig úgy gondoltam, nincs okom panaszra, van egy nagyon jól működő baráti társaságom a faluban, ahol élek, és vannak nagyon jó barátnőim a gimiből. Eddig ez a két baráti köröm nem ütközött egymással, de év elején megváltozott a helyzet, mert elkezdtem egy tánckurzusra járni és csatlakozott hozzám a gyerekkori legjobb barátnőm, akivel egy faluban lakom és a gimiből a legjobb barátnőm is (ők korábban alig ismerték egymást). Tök jól megtalálták a közös hangot, örültem is neki, hogy ilyen jól kijönnek a barátaim egymással, a gond csak az, hogy egy ideje elkezdtek kizárni, programokat szerveznek nélkülem, stb, ráadásul egy hónapja lesérültem (kosárlabda) és most jó hosszú ideig hanyagolnom kell a táncot, oda is már nélkülem járnak, csak ketten. Látom, ahogy töltögetik fel a képeket olyan programokról, ahová engem nem is hívtak, és nem tudok nem haragudni rájuk. Nekem ez iszonyú szarul esik, érzem hogy feszült lett a viszonyom velük de egyszerűen úgy érzem, mintha megcsalnának engem, már nem tartom őket igazi barátoknak. Ti hogy reagálnátok le egy ilyen helyzetet?
2013. ápr. 12. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ehhez hasonló gondom, szerintem az lenne a legjobb, ha ezt elmondod nekik, hogy kizárva érzed magad. Én ezt nem mertem sokáig ezért nem is változott sok rajta, de a legjobb barátnömnek ezt elmondtam, és most többet figyel rám. Nekem a 3. ember nem a barátnöm szóval nekem könnyebb, de lehet hogy nálad is segít. Sok sikert hozzá és gyógyulást!
2013. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!