Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyek! Mit tesztek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mit tesztek, ha látjátok, hogy a barátnőtök pasija egy másik nővel csókolózik?

Figyelt kérdés
Vagyis megcsalja.
2018. máj. 23. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen szólok a barátnőmnek (és fénykéoet készítek, ha tudok), hiszen azért vagyok a barátnője, hogy ne hagyjam, hogy férgekre pazarolja az idejét. Fordított esetben én is tudni akarnám.
2018. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már nincs barátnőm.

Alapjáraton igen, azt gondolom, amit az előző.

De gyakorlatban ez kicsit más, mert sok ilyen esetnél van az a forgatókönyv, hogy Mari elmondja Katinak, látta Pistát csókolózni egy másik nővel. Netán kép is készül, de Pista akkor is kimagyarázza, Kati naiv, szerelmes és issza Pista szavait, Mari pedig a szemét, aki be akar kavarni a kapcsolatukba, pedig csak jót akart volna...

2018. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2es mindent leírt amit a kérdés olvasásakor gondoltam, ha a nő szerelmes, képet is mutathatsz, úgysem hisz a szemének sem.
2018. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán a barátnőm, természetesen szólok, különben nem tudnék tükörbe nézni. Ha csak haver/ismerős, akkor inkább nem keverem a szart. Szerencsére nem voltam még ilyen helyzetben.
2018. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a legtobb ilyen esetben te huzod majd a rovidebbet, mert nem fogja elhinni neked, vagy ha el is hiszi, a csavo kimagyarazza majd es te leszel a szarkevero.

de jah, en is szolnek, foleg ha kozeli haverrol van szo.

2018. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!