Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsaltak, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsaltak, hogyan tudnak megbízni bárki másban?

Figyelt kérdés

Most derült ki, hogy a barátom megcsalt, a kifogása, hogy részeg volt. Állítólag nem feküdt le a lánnyal, de miután ki volt szívva a nyaka, nem mondanám ezt egy kósza csóknak, nem tudok neki megbocsátani.

Sosem hittem volna, hogy egyszer majd engem is megcsal valaki, mindent megadtam neki az ágyban, nem lógtam a nyakán, nem hisztiztem mindenen, nem csaltam meg, hiába próbálkozik be rengeteg pasi, nekem csak ő számított. Ezek után hogyan tudnék megbízni bármelyik férfiban? Ugye idővel jobb lesz?

19/L


2018. jún. 18. 19:11
1 2
 1/12 NDSM ***** válasza:
97%
Könnyen, mert minden ember más! Ne feledj egy bölcs mondást: "egy rossz emlékkel nem lehet jövőt építeni!"
2018. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Igen idővel jobb lesz. Az, hogy részeg volt az nem kifogás.. még akkor sem, ha nem volt teljes tudatában annak, hogy mit is csinál. Senki nem kényszerítette ivásra.


Megbízni csak úgy tudsz másban, ha reálisan kezeled a helyzeted. Nem lesz törvényszerű, hogy ez után minden férfi megcsalna. Ez most így alakult sajnos..


Amit tanácsolnék az az, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot, ne beszélgess és ne kínozd magad tovább azzal, hogy bármibe is bele bonyolódsz. Ne állj bosszút, egyszerűen csak foglald le magad és 1-2 hónap múlva már túl is leszel rajta. Pótold valami új dologgal azt az időt az életedben amit vele töltöttél el. Mert ez a szakításban az egyik legnehezebb.. A párunkkal/szerettünkkel eltöltött idő szakítás után hirtelen egy üressé válik és ilyenkor fognak el legjobban a rossz érzések.

2018. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Eleinte nehéz lesz, de szerintem idővel könnyebb lesz, főleg ha megismersz majd valaki olyat, aki kiérdemli, hogy megbízz benne.
2018. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Ne úgy nézz erre a dologra hogy a fiúkban csalódtál.. hanem hogy a fiúdban csalódtál és meg van oldava a gond... egy másik fiúban nem szabad kételkedned azért mert ez átvágott... Nyitott szemmel kell járni..gyanakodni lehet de ha nem ad rá okot akkor ne kételkedj...
2018. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Na itt dolt meg egy gyakorin hangoztatott elmelet,miszerint

Azert csaltak meg mert elhanyagoltad szegenyt,stb..

A kerdezo szerint mindent megadott neki az agyban megis megcsalta...

Kedves,boven a gyerekem lehetnel,ok 25,28 evesek.

Nyugi,tulleszel rajta,tekintsd ezt tanulopenznek,o csak egy allomas volt meg az eletedben...lesz meg mas fiu.

Vigasztaljon,hogy nem eskuvo,2-3 gyerek,es 10-20 ev hazassag utan tortent..

2018. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most érettségizek, szóval egy ideig van ami lefoglaljon, de nehéz nem erre gondolni.

Az normális, hogy eddig semmi bajom nem volt magammal se kívül, se belül, de most úgy érzem nincs oka annak, hogy önbizalmam legyen?

2018. jún. 18. 19:39
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Minden férfi hűtlen sajnos... Mivel a szex a lételemük és ha vmi hiányzik nem szólnak csak mennek máshoz...Sajnos... :(
2018. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, amit érzel, de próbáld meg tudatosítani magadban, hogy ez rajta múlt, nem rajtad. Néha az emberek jó dolgukban azt se tudják, mit csináljanak...

Engem is csaltak már meg, de ami volt, elmúlt. Nem minden férfi görény, szerencsére, csak meg kell találni a megfelelőt.

Sokkert a felejtéshez és a tanuláshoz is!

2018. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7-es tudom, hogy mindenük a szex, rengeteg mindent kipróbáltunk, soha semmire nem mondtam, hogy "biztos, hogy nem", rengetegszer kezdeményeztem, soha nem utasítottam vissza, ha ő kezdeményezett, szerintem ugyanúgy figyeltem végig a higiéniámra és a megjelenésemre, szóval bele gondolni sem tudok, mi hiányzott még neki.

Mindenki válaszát köszönöm, mindegyikre ment a zöld pacsi részemről!

8-as köszönöm a jó kívánságokat!

2018. jún. 18. 20:28
 10/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
56%
Egyszerűen oldom meg, nem vagyok vevő a szerelemre, nem érdekel. Rengeteg felesleges problémától tudom így magam megkímélni, ráadásul nem leszek elfogult sem, s nem utolsósorban objektívan vagyok képes bármiben döntést hozni, esetleg véleményt formálni.
2018. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!